Булку Дай• вчера в 13:13
Да, я плачу. А вы
Зробіть вибір:
вже голосів:
и я плачу
не плачу
тык
Стрекоза любви• вчера в 14:09
Ответ дляЩебетуха
Ну дуже шкода що ви не можете осягнути. Працюйте над проблемою
Це не відповідь на сказане мною, а окрема репліка. Схоже, ви не відстежуєте логіку розмови.
Стрекоза любви• вчера в 14:11
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Мене, на відміну від вас, заводить змістовна дискусія. А не кидання фраз людьми, які не можуть адекватно відповісти в межах контексту.
Витворунка• вчера в 14:13
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Нічна ненажера• вчера в 14:14
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• вчера в 14:15
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Порожнеча завжди найгучніше звинувачує інших у власному відлунні
Щебетуха• вчера в 14:16
Ответ дляНічна ненажера
Удалено администрацией...
Щебетуха• вчера в 14:16
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Витворунка• вчера в 14:17
Ответ дляШеллар
Та моя позиція не мінялась - смарагдове лайно довело країну до ручки.
Я приношу вам свои искренние извинения!!
Я неправа, перепутала Вас с этим недоразумением ( на скрине).
Простите, бессонная ночь сказывается, перепутала.
Стрекоза любви• вчера в 14:19
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
О, класичне «дзеркальце». Будь ласка, вчіться відповідати власними думками, а не користуватись чужими формулюваннями.
Нічна ненажера• вчера в 14:20
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Щебетуха• вчера в 14:21
Ответ дляСтрекоза любви
Я просто констатувала факт, своїм власним формулюванням.
Щебетуха• вчера в 14:26
Ответ дляНічна ненажера
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• вчера в 14:24
Ответ дляЩебетуха
Те, що ви називаєте фактом, є вашою оцінкою. Факт потребує критеріїв і доказів, а не особистого сприйняття.
Щебетуха• вчера в 14:25
Ответ дляСтрекоза любви
Моя оцінка на основі вами залишених коментарів. А ви самі не розумієте що пишете? Ну то використовуйте критерії щодо власної писанини
МадамОхмури• вчера в 14:25
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• вчера в 14:32
Ответ дляЩебетуха
Так, це власне ваша оцінка, і не більше. Коли ви її називаєте «фактом» ви свідомо даєте мені зрозуміти, що не відрізняєте базові поняття, але намагаєтесь ними оперувати.
Щебетуха• вчера в 14:33
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• вчера в 14:36
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Дискусія давно втратила сенс.
ШобВам_КакНам• вчера в 14:37
Ответ дляКундалина
И пуховичок хороший)
Ой, да. Я тоже сразу заценила. Прям так сделан хорошо. Хотя может это ии нарисовал?
Хвець-тець• вчера в 14:46
Ответ дляНічна ненажера
Я -тут.
Прекрасно сьогодні слухала вибухи, а потім зібраласЯ і пішла на роботу, замість соплі на кулак намотувати.
А ви точно ТУТ?. Бо тутешніх, знаєте, йогурт взагалі не хвилює.
Та справа не йогурті, справа в тому що продукти не зможете купити молоко сметана , ви хоч розумієте що пишете?