Рожева юбка• 19 февраля 2024
Потяг в Молдову- там всі вагони нормальні? Яке краще купе вибирати? Біля проводн
1 купе біля провідника - це хороше рішення?
Рожева юбка
• 19 февраля 2024
Ответ дляКапитанша
Не дуже, бо всі постійно будуть повз вас бігати
Як в мені мовити маму
Бо вона дуже хоче брати 1 купе( а я там не хочу сидіти
Вона каже біля провідника завжди тихо
Не шумно
І виходити швидко з потяга
Вона каже біля провідника завжди тихо
Не шумно
І виходити швидко з потяга
ДваДваВісім• 19 февраля 2024
так, добре! ви ж не знаєте з ким в одному купе будете їхати, а так хоч біля провідника поряд не так лячно. Головне, щоб провідник у своєму купе гулянку не влаштував)))
Рожева юбка
• 19 февраля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Так ми все купе під себе беремо
ДваДваВісім• 19 февраля 2024
Ответ дляРожева юбка
Так ми все купе під себе беремо
тоді взагалі пофіг яке купе, головне щоб не біля туалету)
ДелайКак_Я• 19 февраля 2024
Ответ дляРожева юбка
Як в мені мовити маму
Вона каже біля провідника завжди тихо
Не шумно
І виходити швидко з потяга
Вона каже біля провідника завжди тихо
Не шумно
І виходити швидко з потяга
зовите в тему вашу маму- будем всем форумом уговаривать..
Рожева юбка
• 19 февраля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Тоді брати перше? Чи все таки взяти інше, ближче до центру
ДваДваВісім• 19 февраля 2024
Ответ дляРожева юбка
а в чому різниця?) поряд з вами можуть їхати і маленькі діти, які можуть плакати/кричати і т.д. і чоловіки, що закриються і будуть бухать всю дорогу) І це може бути в будь-якому місці вагону))) ви що, ніколи потягом не їздили?
ДелайКак_Я• 19 февраля 2024
Ответ дляРожева юбка
а это уже не вам решать!)) а вашей маме
ВасильевнаЯ• 19 февраля 2024
первое и последнее купе всегда раскупают в последнюю очередь, хотя если их сравнить то первое купе и возле туалета это небо и земля. Ничего критичного в первом купе нет, разве что если проводников двое, то они будут громко говорить там все время. Берите лучше второе купе, это тоже недалеко от проводника и быстро из вагона выходить.
Цвіпканя• 19 февраля 2024
Ответ дляРожева юбка
в першому ще гуркіт колес дуже шумний
СкумбріяП8• 19 февраля 2024
Завжди беру перше, якщо є в наявності.
Повз перше проходять не більше людей, ніж, наприклад, повз друге. Яка різниця?
Навпроти нього є розетка (це якщо вагон старенький і в купе розеток нема).
До туалета там далеко (ще купе провідників і службове), і в нього не так багато ходять, як в кінці вагона. Ще ніколи мені провідники не заважали шумом чи будь-чим.
Хоче людина перше - беріть.