задумчивая мордочка• 19 февраля 2024

Ендометріоз, де зробити мрт в Києві

Дівчата, хто стикався з такою проблемою як ендометріоз органів черевної порожнини? Де робили мрт? Наскільки вам здалось вірним трактування дослідження? Мені лікар каже, що мрт геть не інформативне і ніхто в Києві не вміє правильно читати знімки і нічого там не виявлять.... куди звернутись?
А Я Самая Самая• 19 февраля 2024
Наскільки мені відомо, при ендометрізі такого виду проводиться лапароскопія, а не МРТ, яке неінформативне.
Гуру троллинга• 19 февраля 2024
МРТ вам нічого не покаже як і інші дослідження. То тільки розрізати і дивитись. Все інше гроші на вітер
автор задумчивая мордочка • 19 февраля 2024
Ну ок, розрізали і подивились. І пропонують різати ще раз через три місяці. І шо? Так до смерті різати і дивитись?.... я трохи в афіге....
Зрадорозганячка• 19 февраля 2024
С чего вы решили, что у вас эндометриоз? Какие жалобы? Врач прав
Зрадорозганячка• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Так , больше, чем при операции, мрт точно покажет
Не служанка• 19 февраля 2024
ставьте Мирену и не парьтесь
А Я Самая Самая• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
На основі чого поставлений такий діагноз, якщо всі ставиться лише під час лапароскопії??
Вам би лікаря адекватного)
Tammy21• 19 февраля 2024
Який сенс? Без гормональної терапії можна діагностуватися і різатися хоч щомісяця. МРТ і правда не особливо інформативний у цьому випадку.
Ответ дляА Я Самая Самая
Вам би лікаря адекватного)
Була лапороскопія, там і побачили. Не для діагнозу лапару робили, з іншого приводу. Скарг, специфічних для ендометріозу на кишках не маю.
А Я Самая Самая• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Якщо немає скарг, то навіщо вам МРТ?
Зупка_цем• 19 февраля 2024
якщо у вас немає скарг, то просто спостерігати
Tammy21• 19 февраля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Вам би лікаря адекватного)
Це не так. Діагноз у т.ч. ставиться і по сукупності клінічних ознак. Автоматом при ендометр.кістах.
ПС. Це дуже і дуже поширений стан, на жаль. І саме через отакий ’стандарт’, який прописали ви жінки страждають роками.
Ответ дляTammy21
Ну так, звичайно пропонується гормональна терапія. А щоб перевірити дієвість- лапаро через 3 місяці.

Дівчата, в мене нормальний лікар. Я просто не дуже хочу знову і знову цю лапару... читала, що роблять мрт, не в нас... тому і питаю, може в нас теж є такі світила)
А Я Самая Самая• 19 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Про який стандарт ви говорите? Фантазуєте?
Мова йшла про МРТ. Ендометріоз не ставиться як діагноз по МРТ. І розберіться спочатку, про ендометріоз якого органу взагалі йде мова.
Tammy21• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка

В мене ендометріоз, лапару не роблю для редіагностики. Гормоналку приймаю. МРТ не інформативне. Воно просто не покаже вам увесь спектр проблеми.
Вам просто потрібно зрозуміти, що це з вами назавжди до менопаузи.
А Я Самая Самая• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка

Так де у вас ендометріоз?)
Tammy21• 19 февраля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Зірки... Не має початкового діагнозу ’ендометріоз органа’, є гінекологічне (!) захворювання, яке може впливати на функцію інших органів.
Ответ дляTammy21
Який стандарт? Не зрозуміла

Ендометроїдних кист, доречі, не мала. Є аденоміоз по узд. Місячні завжди в строк, безболісні і не рясні. І отакий сюрпрааайс сбрпраааайс....
А Я Самая Самая• 19 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ясно, ’знаток’
Tammy21• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Який стандарт? Не зрозуміла

Той комент був не вам, а людині, яка робить вигляд що розуміє про що пише.
Tammy21• 19 февраля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ясно, ’знаток’
Навіщо ви намагаєтеся писати в темі, в якої ніц нічого не розумієте?
Татьяна-bfd8• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
а мат чем поможет? эндометриоз это ,к сожалению, навсегда
Пиу!Пиу!• 19 февраля 2024
А зачем для этого мрт? У меня была лапароскопия, прижгли все очаги, что смогли, потом Визан.
Ответ дляTammy21
За словами хірурга, є ураження кишки та сечового. досить суттєве і давнє. Було б добре, якби гормони, на кшталт кок допомогли зупинити розростання, бо більш сильні гормони ввелуть в менопаузу вже. Мені 47.і з менопаузи хімічної же не вийду...
Зупка_цем• 19 февраля 2024
живу з цим клятим ендометріозом 10 років. щоб перевірити дієвість гормонів-лапару мені ніхто не призначав, дивились по УЗД. вже робили 3 лапари(
Ответ дляПиу!Пиу!
Де вам зробили припікання?
Мені сказали, що нічого, крім гормонів не можуть запропонувати.
Ну можуть)) видалити частину кишки
Ответ дляЗупка_цем
А з приводу чого робили лапари?
Зупка_цем• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
А з приводу чого робили лапари?
кісти були, тричі видаляла. припікають осередки ендометріозу на самій лапароскопії
Ответ дляЗупка_цем
Кисти були теж ендометроїдні?
А де робили?
На жаль мені припікання не зробили і не запропонували навіть у перспективі. Запитаю ще раз в лікаря
Пиу!Пиу!• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Де вам зробили припікання?
Ну можуть)) видалити частину кишки
Брюшная стенка. Гормоны обязательно в этой ситуации.