задумчивая мордочка• 19 февраля 2024
Ендометріоз, де зробити мрт в Києві
Дівчата, хто стикався з такою проблемою як ендометріоз органів черевної порожнини? Де робили мрт? Наскільки вам здалось вірним трактування дослідження? Мені лікар каже, що мрт геть не інформативне і ніхто в Києві не вміє правильно читати знімки і нічого там не виявлять.... куди звернутись?
А Я Самая Самая• 19 февраля 2024
Наскільки мені відомо, при ендометрізі такого виду проводиться лапароскопія, а не МРТ, яке неінформативне.
Гуру троллинга• 19 февраля 2024
МРТ вам нічого не покаже як і інші дослідження. То тільки розрізати і дивитись. Все інше гроші на вітер
задумчивая мордочка
• 19 февраля 2024
Ну ок, розрізали і подивились. І пропонують різати ще раз через три місяці. І шо? Так до смерті різати і дивитись?.... я трохи в афіге....
Зрадорозганячка• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Так , больше, чем при операции, мрт точно покажет
А Я Самая Самая• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
На основі чого поставлений такий діагноз, якщо всі ставиться лише під час лапароскопії??
Вам би лікаря адекватного)
задумчивая мордочка
• 19 февраля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Вам би лікаря адекватного)
Була лапороскопія, там і побачили. Не для діагнозу лапару робили, з іншого приводу. Скарг, специфічних для ендометріозу на кишках не маю.
А Я Самая Самая• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Якщо немає скарг, то навіщо вам МРТ?
Ответ дляА Я Самая Самая
Вам би лікаря адекватного)
Це не так. Діагноз у т.ч. ставиться і по сукупності клінічних ознак. Автоматом при ендометр.кістах.
ПС. Це дуже і дуже поширений стан, на жаль. І саме через отакий ’стандарт’, який прописали ви жінки страждають роками.
задумчивая мордочка
• 19 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Який сенс? Без гормональної терапії можна діагностуватися і різатися хоч щомісяця. МРТ і правда не особливо інформативний у цьому випадку.
Ну так, звичайно пропонується гормональна терапія. А щоб перевірити дієвість- лапаро через 3 місяці.
Дівчата, в мене нормальний лікар. Я просто не дуже хочу знову і знову цю лапару... читала, що роблять мрт, не в нас... тому і питаю, може в нас теж є такі світила)
А Я Самая Самая• 19 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Про який стандарт ви говорите? Фантазуєте?
Мова йшла про МРТ. Ендометріоз не ставиться як діагноз по МРТ. І розберіться спочатку, про ендометріоз якого органу взагалі йде мова.
Ответ длязадумчивая мордочка
В мене ендометріоз, лапару не роблю для редіагностики. Гормоналку приймаю. МРТ не інформативне. Воно просто не покаже вам увесь спектр проблеми.
Вам просто потрібно зрозуміти, що це з вами назавжди до менопаузи.
А Я Самая Самая• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Так де у вас ендометріоз?)
Ответ дляА Я Самая Самая
Зірки... Не має початкового діагнозу ’ендометріоз органа’, є гінекологічне (!) захворювання, яке може впливати на функцію інших органів.
задумчивая мордочка
• 19 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Який стандарт? Не зрозуміла
Ендометроїдних кист, доречі, не мала. Є аденоміоз по узд. Місячні завжди в строк, безболісні і не рясні. І отакий сюрпрааайс сбрпраааайс....
А Я Самая Самая• 19 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ясно, ’знаток’
Ответ длязадумчивая мордочка
Який стандарт? Не зрозуміла
Той комент був не вам, а людині, яка робить вигляд що розуміє про що пише.
Татьяна-bfd8• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
а мат чем поможет? эндометриоз это ,к сожалению, навсегда
Пиу!Пиу!• 19 февраля 2024
А зачем для этого мрт? У меня была лапароскопия, прижгли все очаги, что смогли, потом Визан.
задумчивая мордочка
• 19 февраля 2024
Ответ дляTammy21
За словами хірурга, є ураження кишки та сечового. досить суттєве і давнє. Було б добре, якби гормони, на кшталт кок допомогли зупинити розростання, бо більш сильні гормони ввелуть в менопаузу вже. Мені 47.і з менопаузи хімічної же не вийду...
Зупка_цем• 19 февраля 2024
живу з цим клятим ендометріозом 10 років. щоб перевірити дієвість гормонів-лапару мені ніхто не призначав, дивились по УЗД. вже робили 3 лапари(
задумчивая мордочка
• 19 февраля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Де вам зробили припікання?
Мені сказали, що нічого, крім гормонів не можуть запропонувати.
Ну можуть)) видалити частину кишки
задумчивая мордочка
• 19 февраля 2024
Ответ дляЗупка_цем
А з приводу чого робили лапари?
Зупка_цем• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
А з приводу чого робили лапари?
кісти були, тричі видаляла. припікають осередки ендометріозу на самій лапароскопії
задумчивая мордочка
• 19 февраля 2024
Ответ дляЗупка_цем
Кисти були теж ендометроїдні?
А де робили?
На жаль мені припікання не зробили і не запропонували навіть у перспективі. Запитаю ще раз в лікаря
А де робили?
Пиу!Пиу!• 19 февраля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Де вам зробили припікання?
Ну можуть)) видалити частину кишки
Брюшная стенка. Гормоны обязательно в этой ситуации.