19 февраля в 21:48

Російська бабка вимагає «прєкратіть» співати

українською в Києві.
Молоді люди у відповідь послали бабку на три літери.

https://vm.tiktok.com/ZMM1PePjA/
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 116
94 (81.03%) Підтримую молодих українців
22 (18.97%) Підтримую росіянську бабку
3 24
автор vihola 19 февраля в 22:41
Ответ дляMira29-c3c3
Бачили заяву професора одного з університетів Казахстану з приводу знань рідної мови?Ух як у москалів запалало.
Ні, а що там?
1 2
ТайТаке 19 февраля в 22:43
Ответ дляИрина-bbd0
Вопрос как бабуля их расслышала)))))
Как как , бегала ж за ними
5 1
osna 19 февраля в 22:44
Ответ для vihola
А ви бачили флешмоби, як співають в аеропортах, торгівельних центрах, на вулицях, площах, в ресторанах, на ескалаторах.
З клієнта закладу, пересічного перехожого виконавець зненацька перетворюється в артиста.
Різними мовами світу.
І нікого не дратує, зупиняються, насолоджуються, знімають на телефон, аплодують.
Хто не любить спів, просто проходять повз.
І тільки мотлох завезений кацапами в Україну, за звичкою вказує, що українці можуть робити на свої землі, а що ні.
Вам-то що до того?
1 3
автор vihola 19 февраля в 22:45
Ответ дляbegovelik
Це - висновок на основі відео з бабкою, у якої, мабуть є довідка з Павловки?
Українським бабусям серце радіє, коли молодь співає рідною мовою. А кацапок крутить.
2 4 2
osna 19 февраля в 22:45
Ответ для vihola
Цікаво, якби парашенці в себе в москві заспівали російською і якась бабка почала до них українською верещати «припиніть, припиніть, нема чим зайнятись, чи що?»

Що вона почула б у відповідь?
А якби в Німеччині в магазині голосно заспівали,що б було?
ТайТаке 19 февраля в 22:45
Ответ дляLilipa
О, я ж говорила, что будете раскрывать тему))) Не ошиблась))
Удалено администрацией...
Татьяна-cb91 19 февраля в 22:46
Ответ дляСерпневе кошеня
культурність і виховання цього хлопця не собаче діло бабки. у нас немає закону, який би забороняв хлопцю собі щось там наспівувати БУДЬ ДЕ. це перше.
друге-якщо у бабки якісь вагомі причини, вона могла б КУЛЬТУРНО попросити перестати. зі словами «будь ласка, вибачте» і т.д. показати приклад культурності так би мовити)

до речі, захисники бабки тут пишуть російською. то мабуть таки є тут щось і в мовному контексті все-таки)
Первое предложение прочла и дальше не читала. Противно, честно.
3 5 1
Tata_F 19 февраля в 22:48
Ответ дляАнжелика1
Я за бабку. Потому что молодые люди ведут себя неуместно. Если бы они пели где-нибудь на свадьбе или шашлыках, то никто бы им ничего не сказал. А в магазине это выглядит максимально тупо.
А нічого, що в багатьох магазинах постійно музика грає? Вони не орали, співали собі тихенько. Може ше не розмовляти, бо когось це дратує. Не подобається - відійди в сторону та не слухай.
1 5
Татьяна-cb91 19 февраля в 22:49
Ответ дляСерпневе кошеня
культурність і виховання цього хлопця не собаче діло бабки. у нас немає закону, який би забороняв хлопцю собі щось там наспівувати БУДЬ ДЕ. це перше.
друге-якщо у бабки якісь вагомі причини, вона могла б КУЛЬТУРНО попросити перестати. зі словами «будь ласка, вибачте» і т.д. показати приклад культурності так би мовити)

до речі, захисники бабки тут пишуть російською. то мабуть таки є тут щось і в мовному контексті все-таки)
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3 19 февраля в 22:49
Ответ дляTata_F
А нічого, що в багатьох магазинах постійно музика грає? Вони не орали, співали собі тихенько. Може ше не розмовляти, бо когось це дратує. Не подобається - відійди в сторону та не слухай.
А ще краще їдь на росію .Там українська не буде звучати і дратувати .
2 5
Татьяна-cb91 19 февраля в 22:50
Ответ дляСерпневе кошеня
тобто, дати в обличчя це культурно, по нашому, і оце ви підтримуєте?)) а дзеркалити не пробували? думаєте бабка б зробила зауваження дядьку що співав би лєпса, чи мовчала б в тряпочку?)
Если меня пошлют ни за что, то там не только лицо пострадает. А вы я так понимаю вторую щеку подставите)
2 2 1
Татьяна-cb91 19 февраля в 22:51
Ответ дляjabubu
По поводу песен я с вами не согласна, это ваше личное мнение, у меня другое
Конечно) такое же личное как и мое ✌🏻
ReNITA 19 февраля в 22:51
Удалено администрацией...
Серпневе кошеня 19 февраля в 22:51
Ответ дляТатьяна-cb91
Первое предложение прочла и дальше не читала. Противно, честно.
ути-пути)
3 2
Татьяна-cb91 19 февраля в 22:52
Ответ дляСерпневе кошеня
ути-пути)
🤫
Lilipa 19 февраля в 22:52
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Tata_F 19 февраля в 22:52
Ответ дляMiss Lisi4ka
Уже не знают куда свой показательный патриотизм приткнуть, это же автоматически сразу оправдывает любые действия и главное ничего реально полезного для страны можно не делать, видимость уже создана. Бабка делала замечание поведению, а не языку, но ущемленные патриоты тут же обиделись, внутренняя травма наложилась на внешнюю))
Кому вони заважали? Таким бабкам все не так.
3 2
ТайТаке 19 февраля в 22:53
Ответ дляLilipa
Удалено администрацией...
Серпневе кошеня 19 февраля в 22:54
Ответ дляТатьяна-cb91
Удалено администрацией...
я особисто нічого нікуди не ліплю) якщо не вмієте читати, то я навпаки казала, що не бачу саме у відео нічого що стосувалося б мовного питання 😉
останнє речення того мого коментаря просто цікаве спостереження і жарт, не психуйте так)
Veronika83 19 февраля в 22:54
Есть нормы поведения, есть неуравновешенные люди, которые бурно реагируют, когда эти нормы нарушают. Если я врублю сейчас в подъезде червону калину, означает, что соседи, которые выйдут бить мне лицо - кацапы? Автор, ваша тема прекрасный пример натягивания совы на глобус
2 1 1
ReNITA 19 февраля в 22:55
Ответ дляMiss Lisi4ka
Уже не знают куда свой показательный патриотизм приткнуть, это же автоматически сразу оправдывает любые действия и главное ничего реально полезного для страны можно не делать, видимость уже создана. Бабка делала замечание поведению, а не языку, но ущемленные патриоты тут же обиделись, внутренняя травма наложилась на внешнюю))
Та я вообще в шоке))) Надо было еще и СБУ вызвать, национальная государственность под угрозой
Tata_F 19 февраля в 22:55
Ответ дляАнжелика1
Считаю, что такие бабки и такая молодежь были всегда и тут вообще нечего обсуждать. А автор включила свои фантазии про мову, хотя об этом в видео вообще никто не говорил.
Ага молодь у всі часи не поважає старших. От ми були
1 2
Серпневе кошеня 19 февраля в 22:56
Ответ дляТатьяна-cb91
Если меня пошлют ни за что, то там не только лицо пострадает. А вы я так понимаю вторую щеку подставите)
ну ось тут ви і показали свою «культурність») далі можна не продовжувати)

я не бидло і вирішую конфлікти через розмову, а не кулаками. на три букви б не послала ту бабку, але і без матюків би зробила так, щоб вона жалкувала, що відкрила рота в мою сторону.
2 3
Татьяна-cb91 19 февраля в 22:56
Ответ дляСерпневе кошеня
я особисто нічого нікуди не ліплю) якщо не вмієте читати, то я навпаки казала, що не бачу саме у відео нічого що стосувалося б мовного питання 😉
останнє речення того мого коментаря просто цікаве спостереження і жарт, не психуйте так)
Тогда извиняйте если я психанула 💐
Lilipa 19 февраля в 22:56
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Серпневе кошеня 19 февраля в 22:57
Ответ дляТатьяна-cb91
Тогда извиняйте если я психанула 💐
все ок, це тема така, виводить на емоції) 😘
1 1
ТайТаке 19 февраля в 22:57
Ответ дляLilipa
Удалено администрацией...
Татьяна-cb91 19 февраля в 22:58
Ответ дляСерпневе кошеня
все ок, це тема така, виводить на емоції) 😘
Это автор виновата 😂😂😂
1 3
Татьяна-cb91 19 февраля в 22:58
Ответ дляСерпневе кошеня
ну ось тут ви і показали свою «культурність») далі можна не продовжувати)

я не бидло і вирішую конфлікти через розмову, а не кулаками. на три букви б не послала ту бабку, але і без матюків би зробила так, щоб вона жалкувала, що відкрила рота в мою сторону.
🤫
Tata_F 19 февраля в 22:58
Ответ дляТатьяна-cb91
Петь песни в общественном месте где люди едят, отдыхают и тп не культурно. Плохое воспитание это то как повел себя в итоге парень. Не обязательно в обнимку, достаточно например стоять в очереди. Если б мужчина сделал ему замечание, то он бы 100% не послал бы его-получил бы сразу в лицо и хорошенько
Люди розмовляють у громадських місцях голосніше, ніж вони співали. Якби на місці хлопця на весь магазин орав п´яний бугай, бабка б по стіночці пройшла швиденько. А тут вирішила, що має право зауваження робити.