ПироженкА• 19 февраля 2024
якою мовою говорять в Стамбулі?
крім турецької.
англ?
вивіски? магазини? кафе?
англ?
вивіски? магазини? кафе?
ПироженкА
• 19 февраля 2024
Ответ дляМой завтрак
Ну вы же прекрасно знаете на каком
якби знала - не питала б.
З бісиками• 19 февраля 2024
Російської повно там - торгаші одразу орієнтуються і російською заводять. Присікаємо й розмовляємо англійською)
Огірок та Помідорчик• 19 февраля 2024
Був випадок, шо з однією місцевою у Стамбулі я розмовляла кримськотатарською.
ГейСюда• 19 февраля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Рашисткий язык они знают даже лучше чем английский
да шо вы гаварите)
Ворую вкусняшки• 20 февраля 2024
Ответ дляЗ бісиками
Мг, ну це до моменту, поки вам не дуже щось треба, знаємо таких ʼприсікалʼ) або до моменту поки вас не відправлять із магазу. Лицеміри, на форумах такі жваві, а у житті як завжди, жухнула до Канади , натягла вишиванку і розказує яка патріотка😏
З бісиками• 20 февраля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Я в Україні, знайте собі, що хочете. З якого дива мене мають виганяти? 🤦♀️