Брюнетка в Мармеладе• 20 февраля 2024

Добрий день, хто приймав симоду

При депресії та болях?
Депресія у мене виражається такими симптомами біль у серці , запаморочення , тахікардія , слабкість дуже сильна, відчуття ніби хворієш грипом.
Останнім часом додалися болі голова , шия , кобчик чи як правильно сказати , груди , болить абсолютно все.
Звернулася до психіатра назначили ось той препарат.
Почала приймали і відчуваю себе ще гірше …
((;
Дружная семейка• 20 февраля 2024
Я чуть не сдохла от той симоды. Это ужас. Ни через неделю, ни через месяц легче не стало. Но все индивидуально. Я - не смогла. Пила при мигренчжн
автор Брюнетка в Мармеладе • 20 февраля 2024
Ответ дляДружная семейка
А что именно плохо было?
Ну я конечно потерплю … Пару дней и пойду к врачу
Невгамовна шахиня• 20 февраля 2024
мені краще, але дозу підбирали місяць, напевне. плюс на ніч інший медикамент
руки_Крюги• 20 февраля 2024
Наверное все индивидуально, как организм реагирует. Как то читала что чем сильнее проблема, тем сложнее препарат заходит. Мне на Стимулотоне лучше стало только через пол года и то побочки есть в виде внутренней дрожи.
Ответ дляНевгамовна шахиня
Дякую 🙃
В мене на ніч симода зранку еглоніл
Ответ дляруки_Крюги
На бринтеликсе побочек не было, перестал помогать 🤷‍♀️
Ответ дляруки_Крюги
А тут конечно … все прелести
Невгамовна шахиня• 20 февраля 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дякую 🙃
В мене на ніч симода зранку еглоніл
лікар казав, що симоду краще вранці. додаткова доза в мене в 16 год. на ніч пю сильне снодійне. стало набагато краще. болі зникли, тахікардія та камінь у грудях теж. навіть спортом тепер можу займатися. але я вже рік на симоді