ЛижТолько• 20 февраля 2024
Чи може бути якісним костюм до 3000грн?
В інста ві 2200 до 8000 грн за костюм. Можу потратити до 3500 грн максимум. Чи не варто?
Глаза_в_3_карата• 20 февраля 2024
Зараз знижки на костюми Наталі Болгар. Не всі розміри правда є. До 4 тис. можна вкластися
З нової колекції до 6-7 тис.
Г@Л@В@ломка• 20 февраля 2024
Не раджу щось купувати в внстаграмі взагалі. Швидше за все це дроп, який товар навіть в очі не бачив. Краще приміряти і визначитися вживу.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
З нової колекції до 6-7 тис.
Нравятся их костюмы. Только качество как попадет. Один взяла, катышки появились на брюках и жакете при второй носке до стирки. Огорчилась. Брала тогда новую коллекцию
ЛижТолько
• 20 февраля 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
От і я боюсь. На фото такі гарні, а як вживу….
Анти-анонім• 20 февраля 2024
Ответ дляЛижТолько
Я про брюки та піджак
да .. только ,желательно оффлайн