ГендиреХтор• 20 февраля 2024
Кто забирал у подростков телефон
На время. Как-то помогло? Потому что я уже злая как собака, ребенок просто не видит света белого. День и ночь в гаджетах, не спит, играет в онлайн - игры. 14 лет
Твердая валюта• 20 февраля 2024
Забирала, міняла на кнопочний, ставила обмеження
Не допомогло нічого
Привело тільки до образ, озлобленості і обману.
Не допомогло нічого
Страхованная• 20 февраля 2024
Всегда телефон был дозировано, так что отбирать не было надобности
Незламна• 20 февраля 2024
Вже роки 4 стоїть батьківський контроль. Тому вночі не сидить, бо все блокується. Минулим літом видавала кнопковий, замість смартфону. Сину 12 виповнилось.
Твердая валюта• 20 февраля 2024
Уявіть ситуацію.
Чоловіку не подобається, що сидите тут, або ще десь. Вирішив, що забагато. Забрав у вас телефон та ввів якісь заборони, наприклад з подружкою зустрітись, на шопінг піти, в зал або ще щось.
Ваша реакція? Будете любити і поважати? Образитесь?
Як би хотіли, щоб в такій ситуації повів себе чоловак щодо вас?
Незламна• 20 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
У себе заберіть і організуйте нормальне дозвілля дитині
Навіть з нормальним дозвіллям дитина може знаходити час на посиденьки в телефоні )
Пенек Возмездия• 20 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Ну поживіть самі без телефону)))
Телефон це норма, головне скільки часу
Директриссимо• 20 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
А потім треба буде організовувати дозвілля дорослому? В 14 років вже ніхто нікого розважати не зобов´язаний. Ну хіба що генеральним прибиранням і щоденною готовкою.
Директриссимо• 20 февраля 2024
Ответ дляЖерица ночи
Як можна взагалі так з людиною? Обмеження неприпустимі
Відкрию вам секрет: обмеження і правила життєво необхідні.
Незламна• 20 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Ну поживіть самі без телефону)))
Телефон це норма, головне скільки часу
А нашо Ви мені це радите? ) у мене дитина з телефоном, але з батьківським контролем. Та й я ночами не сиджу в телефоні, як дитина Автора
Директриссимо• 20 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Ну поживіть самі без телефону)))
Телефон це норма, головне скільки часу
В старпості написано, скільки часу - цілодобово. І це не є нормою.
Не прохожу мимо• 20 февраля 2024
С моим решение элементарное было. Мы договорились. Он меня слышит, ходит на тренировки и занимается или устанавливаю полный родительский контроль на все гаджеты и ноль ’личной жизни’. Пошёл на мои условия и вылезает из берлоги в реальность))) 😂
Директриссимо• 20 февраля 2024
Автор, я іноді забираю, коли порушуються правила, але вони оголошені заздалегідь. Після 21:00 ніяких гаджетів. Мені також :) це завжди.
Домашки мають бути зроблені, порядок в квартирі притримуватися, плюс є певні побутові обов´язки. Тоді ніхто протягом дня не обмежує.
А якщо телефон заважає вме це робити, то він обмежується, щоб не заважав.
Невловимий Джо• 20 февраля 2024
Всі, хто пише про батьківський контроль - якими програмиами користуєтеся?
Фемілі лінк фуфло, старша донька його хакнула ще у 9 років
Незламна• 20 февраля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Зараз айфон, до нього були самсунги та фемілі лінк. Син теж в минулому році став обходити. В айфоні не може обійти )