Украиночка• 20 февраля 2024

Чому ваші сини та чоловіки виставляють фото на пляжі з огірком у трусах??)

В инсте повно, просто смішно, ну не буває у білих таких, може у негрів і то не завжди. Навіщо ви фоткаєте і кладете туди огірки чи кабачки чи щось на типу трусів на резинці ніби великий писюн. Я працюю медсестрою, знаю, які в українців.
Уходя дверю не хлопать• 20 февраля 2024
Ответ дляУкраиночка
йди гроші заробляй, і не пихай у труси овочі
Пришла поржать с вашей темы, надо же какие глупые люди на форуме сидят🤣🤣🤣

Баба_Воля• 20 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ох, автор чоловік і море, майже забуте поняття у нас
Ото ж...
Бабка-байкерша• 20 февраля 2024
Ответ дляУкраиночка
А собі які пхаєте?
Бойцовская• 20 февраля 2024
Точно, нужно посоветовать продавцам огурцов примерочные рядом ставить, а то хватают не примеряв, а потом на море вы их спалите в обмане, а то просто огурец без примерки куплен)))
Тумба-юмба• 20 февраля 2024
Ответ дляУкраиночка
На операціях не тільки писюн видно
открою вам тайну, детородный орган можно понять только в возбужденном состоянии
бывает не очень большой в покое, а при возбуждении огого
Ширли-Мырли• 20 февраля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Але людині з дипломом медичним це невідомо
Баба_Воля• 20 февраля 2024
Ответ дляУкраиночка
Так, містичні огірки в трусах
Чого Вас більше нічого не цікавить, лиш огірки в чоловічих трусах? Озирніться навкруг : світ прекрасний навіть чарівний , якщо заздалегіть мекнуть алкогольного.

Ну шо не так?• 20 февраля 2024
Ответ дляУкраиночка
На операціях не тільки писюн видно
На операції не інформативно. Ви як медик маєте знати, що в стані ерекції в декого збільшується майже у 2 рази і в ширину і в довжину, а в декого тільки на 10%
Бабка-байкерша• 20 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Автору такого гарного кабачка не вистачає чи морквочки!
На борщик звісно
НаБалКоніХодять• 20 февраля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Только хотела об этом написать, мой бм, у него в спокойном состоянии только корешок торчал, а в состоянии эрекции как у большинства 16 см
МЧСница• 20 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А мой палку колбасы ставит
А мій дубінку 😮‍💨
Голубка миру• 20 февраля 2024
Не знаю де Ви таких бачите, чи то я на світ іншими очима дивлюсь,але таких розумово відсталих не зустрічала. І впевнена,якщо воно таке і є,то одиниці
Бабка-байкерша• 20 февраля 2024
Ответ дляМЧСница
А мій дубінку 😮‍💨
У нинішні неспокійні часи дуже актуально
Я пані прохана...• 20 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А мой палку колбасы ставит
Докторской?
Я пані прохана...• 20 февраля 2024
Ответ дляУкраиночка
На операціях не тільки писюн видно
Так на операция малый процент мужчин.
Баба_Воля• 20 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
На борщик звісно
Зате після ополонки у всіх все однакове: маленькі мопсіки.

Авторко , глянь е фотки наших українців після пірнання в ополонку чи моржування. Цікаво чи теж в інсті пхають огірки з кабачками чи мопсіки в трусах?
МЧСница• 20 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну да 😂
Я пані прохана...• 20 февраля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Она не в курсе. Она только ’по посмотреть’
Copy-Paste• 20 февраля 2024
Автор, вы на работу с линейкой приходите?)

Бабка-байкерша• 20 февраля 2024
Ответ дляCopy-Paste
І міряє точно від одиниці!
Copy-Paste• 20 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
І міряє точно від одиниці!
А может у нее уже глаз, как линейка )) Столько перемерять всем )
Дон Пэдро• 20 февраля 2024
Ответ дляУкраиночка
На операціях не тільки писюн видно
Але і огірок
Борщичок• 20 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Не заздри, мілкопісечник
Фото в студию титан
Коко Шанель• 20 февраля 2024
А надо сзади картошки наложить?
Коко Шанель• 20 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А мой палку колбасы ставит
Докторской?
...аяприкольная• 20 февраля 2024
Авторе, те, що ви на роботі користуєтеся костюмом медсестри - ще не значить, що ви - медсестра...
Шумелка Мышь• 20 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Есть фейс контроль, а есть ...ну вы поняли. Это, видимо, автор на пропускном пункте в поликлинику где-то устроилась волонтерить и об огурцах помечтать.
Ну, сміхуйочки сміхуйочками, але я, наприклад, коли підпрацьовувала в урології під час навчання в меді, то пару тисяч пенісів перемацала.
Атятя_тётя• 20 февраля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Вы не отличаете где смехуечки (пост автора), а где работа в урологии?
Шумелка Мышь• 20 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Якраз я відрізняю, на відміну від більшості дописувачів в цій темі.
Атятя_тётя• 20 февраля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Так люди шутят и ржут с поста автора, причем здесь ваш опыт в урологии?