КохайтесьЧорнобровi• 20 февраля 2024

Ангіна. Коли пройде біль?

Маю гнійну ангіну. Сьогодні вже 4 день нестерпного болю при ковтанні, що вдень, що вночі. Антибіотик приймаю другий день, все назначене лікування виконую( полоскання, льодяники) , температура 37,4, добре що не піднімається вже. Але цей біль(((( я вже не можу. Ібупрофен, німесил не допомагають від нього, льодяники проти болю теж. В кого було таке при ангіні, як довго був біль, що вам допомогло?
Брехушечка• 20 февраля 2024
А какой Вам назначили антибиотик?

S-V-T• 20 февраля 2024
Тантум Верде спрей, знеболює
автор КохайтесьЧорнобровi • 20 февраля 2024
Ответ дляБрехушечка
А какой Вам назначили антибиотик?
Аугментин. Думаєте не підходе? Але темпа не росте і всього другий день, загальний стан наче краще
Ответ дляS-V-T
Тантум Верде спрей, знеболює
Він теж призначений мені, але не допомагає(((
Брехушечка• 20 февраля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ну вообще на второй день долго легче стать. Я пила антибиотик 5 дней, то на второй день я уже нормально глотала.
S-V-T• 20 февраля 2024
Зверніться в інфекційне відділення.З якого ви міста ?
Ответ дляБрехушечка
Що ви пили?

Ответ дляS-V-T
Думаєте не ангіна? Чому в інфекційне?
КаваЗМолоком• 20 февраля 2024
Когда удалите гланды наконец-то и забудете навеки об ангинах
Ответ дляКаваЗМолоком
Навіщо видаляти орган, якщо це моя перша ангіна за 15+ років точно?
Саджу все зарання• 20 февраля 2024
Автор, як людина, яка перехворіла ангіной за життя раз 30,як мінімум, найбільш дієво це полоскання, кожні 30-40 хвилин , сода+сілль, так це лінь робити, але за день біль проходить . Спробуйте, результат гарантую
Ответ дляСаджу все зарання
Дякую, я цим займаюсь уже 2 дні, кожну годину півтори, бо ще є інше лікування , яке треба втиснути між полосканням
Melnik0207@• 20 февраля 2024
Мені допомагає виключно полоскання через кожні півгодини( шавлія, настоянка прополісу, масляний хлоропіліпт і т.п.). Випадають тоді куски гною цього. Жах
Ответ дляMelnik0207@
Дякую, мабуть піду куплю ще ці полоскання, бо від моїх гній сидить на місці і не думає відпадати((
Грабля• 20 февраля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Азитромицин пила при ангине, 3 дня, после двух приемов значительное облегчение
Брюнетка в Мармеладе• 20 февраля 2024
Як тільки на мигдаликах не буде того нальоту. Поки він є, біль буде. Вам потрібно постійно полоскати горло, кожні 30 хвилин. Колись я в стаціонар загреміла з ангіною прямо з весілля брата, різко піднялася температура 40. Так от я і на крапельницях була, і постійно полоскала. Полоскання - єдине, що швидко піднімає на ноги разом з препаратом. І виписали мене на 3-ю добу, з умовою, що дома все долікую.
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дякую
Брюнетка в Мармеладе• 20 февраля 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Дякую
Одужуйте!
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Одужуйте!
Дякую за підтримку❤️

Единорог помог• 20 февраля 2024
Попробуйте киви,два сразу скушать
У меня мама и в больнице лежала,болела, лечили,а прошло горло когда она мочой его прополоскала,утренняя моча лучше.А так тоже не помогало,болело сильно горло.
Календулой попробуйте пополощите,заварите календулу
Еще тут писали в старых темах вроде Стрептоцид рассосать таблетку от боли в горле.Тут почитайте темы боль в горле
Можно лимонным соком на гланды помазать,на время может облегчить боль,нет лимона,лимонкой.
Можете молотым перцем чили, капельку смазать гланды тоже на время облегчает,убивает вирусы,бактерии и легчает.
Можете взять тряпочку,больше чем носовой платок, намочить холодной водой, обмотать шею,и сверху обмотать шерстяным шарфом.
Горло должно согреться,компресс
На ночь перед сном,но можете и сейчас,до утра не снимать такой компресс.Утром легче будет.Нам мама всегда такой компресс в детстве делала, если средняя боль, то утром почти проходило,а когда сильная боль в горле,облегчало состояние.
Мне всегда найз,нимесулид помогал,но нимесил вы уже пили,тогда пробуйте другое
Еще можете попробовать снизить кислотность желудка,скушайте банан,сладкое яблоко это снижает кислотность убирает изжогу которая может давать першение в горле,боль в горле.
Пробиотики еще
Скушайте сметану,ряженку.
Можете Омепрозол выпить.мало ли,снизит кислотность, вдруг легче станет.
Желудок связан с болезнями и с горлом тоже ,со слизистой разносятся вирусы и бактерии по организму.
Тут еще в старых темах писали можно полоскать горло содой,чайная ложка на стакан воды.Дозу не знаю,я десна так полоскала,чайна ложка.
Единорог помог• 20 февраля 2024
Раньше антибиотик Пенициллин,давно много лет назад продавался дешевый в пузырьке,разбавишь водой немного,немного воды в пузырек.
пополощишь горло,правда не выплевывали воду,глотали и проходит)
Еще ролик видела парень водой щелочной,как боржоми полоскал горло и не заболел.
Но та же самая сода как и боржоми
Аноним ФЕЯ• 20 февраля 2024
Моєму чоловіку допомогло при ангіні полоскання водою з перекиснем водню (призначив лікар) щось типу 1-2 ложки столові на склянку воду. Прямо під час полоскання щось відійшло з горла і стало значно легше.
Я змазую горло люголь+рицинова олія+календула, мажу ватною паличкою гарно. Рідкісна гидота, але допомогає.
T_Sp• 20 февраля 2024
А не пробували механічно видаляти гній? З мигдаликів знімати чи з лакун трохи піддавлювати і піддівати? Щойно виходить пробка - вже легше і біль, і температура. На аугментині другий день це ще рано, в кінці третього має стати краще.
Сиамская сороконожка• 20 февраля 2024
Тут только выполаскивать с содой, фурацилином и т.п.
Когда-то при дико боли в горле при ангине мне помогало рассасывать таблетки стрептоцида. То ещё г.., но мне помогло
автор КохайтесьЧорнобровi • 21 февраля 2024
Ответ дляT_Sp
Пробувала. Лікар сказала намотати на палець бинт і легенько спробувати. Мигдалик весь покритий гноєм, знялось зовсім трошки, а інше не хоче. Мабуть треба шпателем спробувати, або вже завтра на прийомі лікар зніме