Ловлю капці• вчера в 09:21

Яку страхову обираєте ви для подорожей?

Порадьте назву страхової,(для виїзду в Європу)або прикріпіть посилання, якщо можливо!
Лише перевірені компанії
Бегущаяпо• вчера в 09:24
люба рейтингова СК, з покриттям 30 000 Є, без франшизи. покриття ризиків вибирайте індівідуально по потребам, я беру максимальне, навідь з репатріацією тіла ...

Дуболом• вчера в 09:24
Самую дешёвую. Если еду на пару дней, то вообще без страховки.
Коренная киевлянка• вчера в 09:25
Княжа, Інго. Робила і спрацьовували обидві.
автор Ловлю капці • вчера в 09:26
Ответ дляДуболом
Зараз треба страхування,не важливо на який термін буде поїздка,також часто їздила без
Дуболом• вчера в 09:27
Ответ дляЛовлю капці
Этим летом ездила три раза,ни разу страховку не спрашивали
Пацака-задирака• вчера в 09:28
Ответ дляЛовлю капці
Навіть, якщо транзитом через країну? У нас ніколи її не запитували
Бегущаяпо• вчера в 09:32
Ответ дляДуболом
так вона потрібна особисто подорожуючому.
автор Ловлю капці • вчера в 09:33
Ответ дляКоренная киевлянка
Дякую!
Дуболом• вчера в 09:34
Ответ дляБегущаяпо
Это понятно, я отвечала на комментарий, что она нужна для проезда

автор Ловлю капці • вчера в 09:35
Ответ дляБегущаяпо
На словацькому кордоні дуже прискіпливо зараз чомусь
Я в дамках• вчера в 09:35
У мене нещодавно було ДТП, страхова винуватця - Уніка, досить швидко мені відшкодували. То ж цього року для подорожі страхувалася в Уніці. Подивіться ще свій аккаунт в Укрзалізниці, там є обіймашки, які дають якісь знижки. У мене було 25% на туристичне страхування на сайті поліс,юа
автор Ловлю капці • вчера в 09:36
Ответ дляЯ в дамках
Дуже дякую за пораду!
Спробую
Инста_Богиня• вчера в 09:37
В страховой ВУСО оформляю, отличный сервис и как заболела в Италии, врача мгновенно нашли - пришел сам ко мне в апартаменты в течении часа после обращения
ШанельКуКу• вчера в 09:37
Ответ дляЛовлю капці
Часто буваю у Словаччині, завжди беру ПЗУ
автор Ловлю капці • вчера в 09:40
Ответ дляИнста_Богиня
Я спочатку розглядала її,але відгуки там не дуже.Зараз розглядаю ЄТС
из_под_тишка• вчера в 09:41
Ответ дляДуболом
Зараз перевізники попереджають, що потрібно мати, особливо якщо їдеш через польський кордон
автор Ловлю капці • вчера в 09:44
Також цікаво,чи обов’язково роздруковувати,чи підійде і електронна?
Завжди мала на папері.
ШанельКуКу• вчера в 09:42
Ответ дляЛовлю капці
Завжди мала на папері.
Якщо є змога, то краще роздрукувати
Хропочка з гривкою• вчера в 09:44
Ответ дляиз_под_тишка
Две недели назад ехали через Польшу, вообще ничего не спрашивали, ни страховку, ни про деньги.

автор Ловлю капці • вчера в 09:45
Ответ дляХропочка з гривкою
То мабуть залежить від зміни
Бегущаяпо• вчера в 09:46
Ответ дляЛовлю капці
ті ассінти, що обслуговувають за кордоном працюють паралельно на різні СК, тому має значення , що саме покриває ваш договір, а ск підійде люба із п’ятірки по рейтингу в Україні.
Хропочка з гривкою• вчера в 09:47
Ответ дляЛовлю капці
То мабуть залежить від зміни
Не знаю. Если это важно, ехали поездом через Перемышль. Но я сколько ездила, у меня ни разу поляки этого не спрашивали.
миссАрфография• вчера в 09:47
Ответ дляДуболом
А если вдруг что то срочное? У знакомой дочка так на пару дней поехала во Францию без страховки, а у нее лопнул гнойный аппендицит. Они потом год долги отдавали, потому что стоимость операции, да ещё и осложнения у нее были после обошлось ужасно дорого
интайм_не_предлагать• вчера в 09:58
Княжа
из_под_тишка• вчера в 10:00
Ответ дляХропочка з гривкою
Ми також їхали 2 тижні тому, і всі хто не мав, терміново оформлювали кордоні, бо перед нами були випадки перевірки. Як на яку зміну попадеш
Ms. Похвала• вчера в 10:01
Ответ дляХропочка з гривкою
Раз на раз не приходиться. Я в Польщу їду 3 рази на місяць. З 10 разів 2-3 рази питають страховку і дивляться прискіпливо речі
Підмітайло• вчера в 10:55
Ответ дляЛовлю капці
Я мала досвід звернення по страховим і Вусо і ЄТС. Обидві спрацювали нормально. Може, ще від країни залежить і важкості ситуації. В мене було отруєння та гнійний тонзиліт з підозрою на запалення легень, то все норм. А якщо щось серйозніше хто знає як. Колись читала відгук про інфаркт, дороговартісну госпіталізацію, то страхова відморозилася....
из_под_тишка• вчера в 13:34
Ответ дляПідмітайло
В такому випадку варто було тій особі до регулятора звертатися. А взагалі, про Вусо чула теж непогані відгуки.
из_под_тишка• вчера в 13:35
Минулого року мала справу з Tas (не плутайте з Tac), повернули мені кошти за екстрену стоматологію, але самі не змогли організувати візит, довелося шукати самій клініку.
из_под_тишка• вчера в 13:38
Ответ длямиссАрфография
Погоджуюсь. Хай краще вона не пригодиться, але буде оформлена