Забризкана водою• 20 февраля 2024
Крабик: на улицу или дома
закалываете ли вы волосы крабиком на улицу? или только дома?
покажите свои заколки-крабики и прически )
Саджу все зарання• 20 февраля 2024
Тільки дома, коли в душ йду.
Але у мене руки з одного місця, я і крабик нацепити нормально не можу
Постійно звертаю увагу на красиво заплетених жінок, якісь резинки, закладки, укладки і думаю як то у них виходить.
Жінки, що самі можуть пофарбувати собі лише коріння волосся мене взагалі вражають)
Саджу все зарання• 20 февраля 2024
Ответ дляШеллар
Люблю заколки ручної роботи. В минулому році відкрила нашу українську майстриню, яка робить прикраси із епоксидної смоли.
А воно тримається?
Це мабуть тільки для товстого волосся.
Аноним_1859• 20 февраля 2024
Да, закалываю волосы крабом. У меня тяжёлые волосы, резинкой в хвост тяжело целый день, распущенные не ношу. Но у меня красивый блонд и длинные волосы.
Кукусики• 20 февраля 2024
ТочноБудет• 21 февраля 2024
Ну я ж не завжди виходжу на вулиці в образі красуні та леді)
Цілком можу вийти в джинсах і з крабіком, якщо не маю наміри звести світ з глузду своєю красою
Ух яка ж Я• 17 марта 2024
Ответ дляШеллар
Це для довгого волосся, коротке і тонке воно не триматиме. А крабік форева!