Забризкана водою• 20 февраля 2024

Крабик: на улицу или дома

закалываете ли вы волосы крабиком на улицу? или только дома?
покажите свои заколки-крабики и прически )
Тролю як можу• 20 февраля 2024
Только в душе

Жинси на дитину• 20 февраля 2024
Пофиг куда. Главное, что б мне удобно было.
dulenok• 20 февраля 2024
Везде, где мне это удобно
Рання пташка• 20 февраля 2024
считаю крабик аксессуаром исключительно для душа или спорта
Шеллар• 20 февраля 2024
Люблю заколки ручної роботи. В минулому році відкрила нашу українську майстриню, яка робить прикраси із епоксидної смоли.
Саджу все зарання• 20 февраля 2024
Тільки дома, коли в душ йду.
Але у мене руки з одного місця, я і крабик нацепити нормально не можу
Постійно звертаю увагу на красиво заплетених жінок, якісь резинки, закладки, укладки і думаю як то у них виходить.
Жінки, що самі можуть пофарбувати собі лише коріння волосся мене взагалі вражають)
Саджу все зарання• 20 февраля 2024
Ответ дляШеллар
А воно тримається?
Це мабуть тільки для товстого волосся.
Трейдер кріпти• 20 февраля 2024
Дома
Аноним_1859• 20 февраля 2024
Да, закалываю волосы крабом. У меня тяжёлые волосы, резинкой в хвост тяжело целый день, распущенные не ношу. Но у меня красивый блонд и длинные волосы.

Шеллар• 20 февраля 2024
Ответ дляСаджу все зарання
А воно тримається?
Це мабуть тільки для товстого волосся.
Звичайну гульку, равлика чи зверху два пасма тримає чудово. Нажаль похвалитися товстим волоссям не можу.
Я супер-пупер• 20 февраля 2024
И на улицу и дома.
БоХатая• 20 февраля 2024
Вони найзручніші, але негарні такі, пружини, зуби, тільки душ.
Кукусики• 20 февраля 2024
Я ношу что-то типа этого, но волос у меня вдвое меньше.🤭
И дома и на работе, и на прогулку.
ПесиКот• 20 февраля 2024
Я дома резинкой заматываю, на крабике лежать недобно)
Как нефиг делать• 20 февраля 2024
ТочноБудет• 21 февраля 2024
Ну я ж не завжди виходжу на вулиці в образі красуні та леді)
Цілком можу вийти в джинсах і з крабіком, якщо не маю наміри звести світ з глузду своєю красою
Ух яка ж Я• 17 марта 2024
Ответ дляШеллар
Це для довгого волосся, коротке і тонке воно не триматиме. А крабік форева!