ПочтальЁнша• 20 февраля 2024

Очень люблю поесть, особенно выпечку. Нужен психолог

Не ем много, но каждый день ем тортик, булочку, пирожное
И вот просто ж злаковую печеньку - неее
Надо булку с маком! Или Наполеон. Или шоколадный брауни. Или брауни и Наполеон и еще в догонку круассан

Иногда лишние 30 кг. Да, все понимаю, да видела себя в зеркало
Есть способы не есть? Или есть, но рукколу с омлетом 😩
Marmu• 20 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Білкова їжа, навіть з великим відсотком жиру не дає оптимальну кількість енергії, на жаль.
як це не дає??? я от перейшла на кето, так енергії набагато більше стало. всі на кето це відмічають, це була одна з причин, чому я наважилася.
Tammy21• 20 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Ви війшли у кетоз, то інше (я вище писала).
Ну і плюс кето взагалі не панацея, там купа мінусів. І енергії все ж таки не більше, це стає дуже очевидно про аеробних навантаженнях.
Marmu• 20 февраля 2024
автор, подивіться документалки про цукор - це просто дуже сильно шкідлово, у тих випічках ще й маргарин різний, що у двічі більше шкідливо. їжте краще чорний шоколад з горіхами.
ТаПрямТам• 20 февраля 2024
Автор уже давно торт ест, а вы все еще тут:)
Marmu• 20 февраля 2024
Ответ дляTammy21
у мене особисто стало більше, почала ходити на 4 тренування в тиждень і менше навіть спати. до того була як муха сонна.
Tammy21• 20 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Це добре!) Давно ви на КЕТО? З кетозу не випадаєте?
ПС. Я була декілька місяців і більше не планую повертатися.
Marmu• 20 февраля 2024
Ответ дляTammy21
2 місяці десь. мені його психіатр порекомендував для психіки - і дуже сильно мені краще. один раз випала, поїла м´яса у кит ресторані (вони, видно, накидали цукру, азіатська кухня вся з тими цукрами), так я йшла додому і мені аж трясло, так мені було морально погано((((
а чому ви покинули, можете розказати?
Tammy21• 20 февраля 2024
Ответ дляMarmu
а чому ви покинули, можете розказати?
Мені його теж по мед.показникам порадили. Я почала дуже сильно худнути, хоча їла по калорійності дуже-дуже багато, плюс незважаючи на те що я постійно була в кетозі (перевіряла смужками) енергії не вистачало.
Marmu• 20 февраля 2024
Ответ дляTammy21
а ви себе погано весь час почували? у мене після кето-грипу був період днів 10 такої дикої ейфорії! зараз уже немає, але нормальне почуття. у вас як було - по-різному, чи погано весь час було?
Царевна_несушка• 20 февраля 2024
Для себя нашла только один способ как бороться с такими привычками: ем сладкое один раз в день на ужин. Пофиг что неправильно и надо утром, но если я утром или после обеда съем сладкое, потом снова захочется...
У меня получается супер лёгкий и полезный завтрак, все что угодно на обед и маленькая вкусняшка вечером. Потом, если вдруг сильно что-то ещё захочется, можно выпить стакан кефира с водой.
Tammy21• 20 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Ні, я себе добре після грипу почувала, навіть дуже. Прям літала) Потім все поступово на спад пішло, і я почала під час пробіжок задихатися і вага дуже швидко падала.
Marmu• 20 февраля 2024
Ответ дляTammy21
а лікарі нічого не могли порадити з цього приводу?чи вони порадити зійти?
блін, я вперше в житті за 42 роки себе нормально почуваю, не лякайте мене)))
Tammy21• 20 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Ні, нічого не радили. Просто говорили що не підійшло і треба повертатися до ’нормального харчування’.
На мене не орієнтуйтеся, бо у мене специфічний обмін речовин, може це вплинуло.
Marmu• 21 февраля 2024
Ответ дляTammy21
бажаю вам знайти причину та панацею для себе!
Tammy21• 21 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Дякую) Навзаєм!)
У мене зараз все норм. Я просто їм все, але намагаюся не дуже навантажуватися вуглеводами, бо коли забагато, геть виснажена і спати хочу.
Лайф-коуч МСР• 21 февраля 2024
скажите вы заедаете стресс, подавленные непрожитые эмоции?