Садова гойдалка• 21 февраля 2024

Чи можно ці вітаміни разом пити чи по черзі?

Взяла не комплекс, а окремо ті що треба, то чи можно пити разом, чи спочатку одні пропити, а потом на інші перейти. Черніка, лютеін окремо, віт А, Д, Б2, Е, магній та гінкобіооба
Біток чи ефір?• 21 февраля 2024
А зачем вы этот весь набор пьете?)от чего?
СМСница• 21 февраля 2024
Пийте зранку вітамін Д, Б2, гінкобілоба, а ввечері віт А, Е, черніку, лютеїн та магній
Море Щастя• 21 февраля 2024
Ви самі призначили собі ці вітаміни?
Домашка• 21 февраля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
100% для зору
Море Щастя• 21 февраля 2024
К будь-якому питанню, якщо дійсно є мета отримати ефект , треба підходити з розумом.

Отже, звернутися до лікаря хто володіє інформацією і практикою як і скільки і що призначається.

Інакше це викинуті гроші або ефект мізерний
Біток чи ефір?• 21 февраля 2024
Ответ дляДомашка
100% для зору
Но ведь это бред))))зрительный нерв делает кырдык раз и навсегда.а ту же чернику лучше ягод купить,покушать,пользы больше
Мурзилка• 21 февраля 2024
Я всі пью за один раз , всю жменю)
автор Садова гойдалка • 21 февраля 2024
Ответ дляДомашка
100% для зору
Так і є. В мене великі проблеми з зором і одне око маже 0% бачить. Вітаміни рекомендував офтальмолог, а деякі терапевт і гінкобілоба і магній, бо стрес і на роботі треба концентрація
автор Садова гойдалка • 21 февраля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Ви самі призначили собі ці вітаміни?
Сама тількі магній та гінкобілоба. Інші різні лікарі
Домашка• 21 февраля 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Ще можу вам порадити масаж. Особливо шийно-комірцева зона. Якщо багато стресу - можуть спазмуватися всі мʼязи, теж на зір дуже впливає