Ушла и Пришла• 21 февраля 2024

Чорна фарба вимивається, коричнева дає рижину, ще порадьте догляд домашній

Років з 10 користуюся Palette, 1-1 або 1-0 кожний раз вода брудна, наче при змитті після фарбування щойно, руки, ванна все брудне. Лише нещодавно дізналася що не у всих так навіть після такої фарби. Добре, на хвилі "всі виходять з чорного і я теж хочу" почала відрощувати натуральний колір, не витримала через два місяці, але думаю пофарбуюсь вже не чорним а коричневим, каштановим, шоколадним (наступні від чорного, тобто теж темні). Відростила трохи коріння і пофарбувала і це дало рудий колір замість каштанового-шоколадного. Чому так ? Свій колір темно-коривневий, але чому саме наступні кольори від чорного дають на натуральному волоссі ефект висвітлиння і рижину? а не насичений коричневий колір?
Розумію що х**ня, я фарбуюсь в звичний колір звичною фарбою. Там де були руді коріння бачу що чорна фарба змивається швидко... страх і паніка. Перейшла на Рябіна (родичка користується на ній супер міцно тримається колір, хоча вона сива). На собі бачу що так само вимивається як і попередня фарба.
Весь інет перечитала, бачу що багато хто хоче світліший, а чорний так стійкий. На собі бачу що чорний не по всій довжині стійкий, вимивається. Що робити ?
Ще за гарньер червону читала, буду пробувати, Сьос рекомендують , але по відгукам 50/50 кому стійка кому взагалі ні. Що скажете ?

Питання 2. Порадьте будь-ласка щось доступне доглядове для волосся вдома. Волосся хвилясте, іноді пухнасте на вологу чи жару. При "танцях з бубном" м´яке і гладке. Під танцями з бубном для себе відкрила миття за методом пре пу + в бальзам олія будь-яка косметична.
Питання 2, воно ж було і спочатку: Яку фарбу обрати для волося, тон 1, чорний. Лише стійку!!!! Без змиття з кожною помивкою голови.
Поділіться своїми хаками з усіх трьох питань. Буду рада корисним порадам
Шиворот Навыворот• 21 февраля 2024
Палет, Рябіна… Не в образу сказано, але Ну Ви даєте). Перше, що пораджу-перейти на професійні марки, що продаються в спеціалізованих магазинах. Виберіть холодний віддтінок, не буде ніякого рудого при вимиванні та на коріннях.
Коренная киевлянка• 21 февраля 2024
Ой, ну какая рябина
Я перешла на проф краски, тюбика на корни хватает на 3 раза, это по цене выходит как ваша рябина, наверное😁
Окислитель отдельно литр хватает на годы.
По поводу коричневого цвета без рыжего - мне помогает пепельный, на проф краске после точки - 1. (Например, 5.1)
Черный цвет смотрится дешево, и почти никому не идет, уходите от него
Опля Картопля• 21 февраля 2024
Фарбуюсь Інебрія, міксую 5.00+6.00+зелений коректор. Колір виходить темно-каштановий, без рудого коріння.
автор Ушла и Пришла • 21 февраля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
що саме з проф фарби можете порекомендувати особисто? які марки
автор Ушла и Пришла • 21 февраля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Ой, ну какая рябина
яку тм проф фарби використовуєте ?
мені лише 2-3 тоні підійде, 5 для мене дуже світлий , на мені він значно дешевший аніж чорний
Шиворот Навыворот• 21 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Я особисто вже років 5 фарбуюсь крем-фарбою 5.1 Aroma in color Professional, дуже гарний колір, ніякого рудини, після першого фарбування вода при помитті завжди чиста. До цього були Голдвел, Інебріа - це те з чого можу порадити.
Шиворот Навыворот• 21 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
яку тм проф фарби використовуєте ?
То візьміть 1.0 тон, або ще краще 1.1, буде Вам чорний.
Коренная киевлянка• 21 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
яку тм проф фарби використовуєте ?
Інебрія також
Зашла на 5минут• 21 февраля 2024
https://artalex-market.com.ua/product/keratinovaya...
реомендую. дуже гарна фарба. з кератином. волосся гладеньке таке, сяюче
автор Ушла и Пришла • 21 февраля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Інебрія також
не розімію чого її так нахвалюють, я різниці не помітила в цому кольорі, можливо в дргуих колорах краща
ціна не оправдана на 1-2 використання , що сумно
Вічний двигун• 21 февраля 2024
Ну, ви таким фарбуєтеся, що годі й чекати нормального результату ((
автор Ушла и Пришла • 21 февраля 2024
Ответ дляВічний двигун
яким таким ?
мене все влаштовувало в тих фарбах до ср**ного коричневого кольору, з інебрією яку всі хвалять різницю не бача окрім ціни, вимивається так же - брудна ванна, брудні руки, колір тускнішає раз за разом
автор Ушла и Пришла • 21 февраля 2024
блін, ну невже ніхто прям зі всього форуму не фарбується в чорний що й порадити не може ?
стосовно інебрії вона себе не виправдала на моєму волоссі
Вічний двигун• 21 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
яким таким ?
Все влаштовує) То про що тема?
автор Ушла и Пришла • 21 февраля 2024
Ответ дляВічний двигун
Все влаштовує) То про що тема?
уважно прочитайте після чого не влаштовує
Добродійка• 21 февраля 2024
О,у меня так же всё что выше 3 рыжее на корнях
Крашусь безаммиачной лореаль 300 двойной эспрессо.Она хорошо держится и закрашивает мою седину.
Вічний двигун• 21 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Я прочитала) Нормальна фарба не буде вимиватися в руде, фарбувати неякісно коріння
Галя-краля• 21 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
а что дает зеленый корректор?) тоже крашусь инебрией)
Спасу мир• 21 февраля 2024
Басму берите
Спасу мир• 21 февраля 2024
Ответ дляГаля-краля
нейтрализует красный пигмент
автор Ушла и Пришла • 21 февраля 2024
Ответ дляВічний двигун
ну то виходить і інебрія не якісна фарба чи що ?(
тому і питаю що ще порадять
я коли прийшла в чорний колір 10 років тому, я з білого за раз пофарьбувалася і нічого не облазило, ппросто вода була фарбьована, а вся довжина ідеально чорна, і це те що на той момент окрім палету і велли нічого не пробувала , зараз проблема закрасити коричнево руді корні навіть чимось пристойнішим ніж палет і рябіна, бо на 3 змивання вилазить теплий віддінок на корнях, якого на чорному не повинно бути
автор Ушла и Пришла • 21 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Басму берите
в вас є досвід з нею?
я боюся паклі і зеленушності (((
я по відруках надивилася вже
Галя-краля• 21 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
а вы это не связываете с тем, что вы ее красили сверху на рябину и что-то там еще? :)
все темные краски, сразу после покраски дают немного грязноватую воду. Не помню ни одной, у которой такого не было. Руки и одежда не красятся.
Галя-краля• 21 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
нейтрализует красный пигмент
спасибо
Спасу мир• 21 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
в вас є досвід з нею?
я боюся паклі і зеленушності (((
я по відруках надивилася вже
давно красилась
и басмой, и хной
зеленоватого оттенка не было
чтобы не были волосы сухими, пользоваться кондиционером
автор Ушла и Пришла • 21 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
колір такий як на упаковці у вас чи більш темний?
автор Ушла и Пришла • 21 февраля 2024
Ответ дляГаля-краля
проф краска не повинна себе так все рівно поводити, бо це ж навіть не перегідрольний колір
автор Ушла и Пришла • 21 февраля 2024
от не розімію хейта в сторону відносно дешевої фарби, не всі ж можуть собі зараз дозволити лише проф догляд тощо
я в студенські роки на палеті відростила гарно довжину, прийшла в чорний з білявого фарбованого і ні разу не було якихось проплешин, вимивання тощо
ця тема мене непокоїть, бо саме коричнева фарба дає не той результат на натуральному волоссі, і саме коричневу фарбу не бере тперь навіть щось більш краще за рябини/палети
автор Ушла и Пришла • 21 февраля 2024
порадниця у всій красі
прошу порпади по догляду - шампуні бальзами - тиша
прошу пораду по тм з власним досвідом по чорним фарбах - радять пять і шість тон
Галя-краля• 21 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
порадниця у всій красі
мало кто сейчас красится в черный, может дело в этом?) другие оттенки в тренде.