21 февраля в 19:13

Подарунок на весілля, допоможіть з ідеєю

Потрібна порада щодо ідеї подарунка для дівчини/пари на весілля.
Виходить заміж подруга, обранець - німець. Чудова пара, вона мешкає в Німеччині вже 8 років, обоє розумні, програмісти.
Потрібне щось, що не стане мусором, хочу справді, щоб подарунок був приємний.
Сама не маю творчої уяви взагалі. Поки придумала фотоальбом у шкіряному обкладі, чи купити браслети парні з КЮЗ срібло - шкіра.
Наперед дякую.
Меряю линейкой 21 февраля в 19:14
там вроде подарками с чеками нужно дарить.
И потом молодожены эти подарки возвращают в те магазины
Сумчатая кошка 21 февраля в 19:14
Браслети краще
Айпишница 21 февраля в 19:15
гроші
Чудо в декрете 21 февраля в 19:15
200 євро.
Злюка бобер 21 февраля в 19:16
Якщо живуть у своїй квартирі то купіть щось для дому, типу картини. Або якісь еко приколи, типу пледа тканого
МояХатаЗкраю 21 февраля в 19:18
Только не картины и весь этот хлам. Подарите деньги
КрестьянинДиор 21 февраля в 19:19
Зачем дарить хлам ? Ну вот серьезно . Самый лучший подарок это деньги
6 1
Леди_в_ночи 21 февраля в 19:19
Спитайте подругу, скажіть:- планую подарунок в межах такої то суми, може ти щось хочеш, підкажеш мені? Все, подруга скаже і посилання надішле, якщо що. Я після весілля стільки хламу роздарювала і роздавала довго.
БолеИменее 21 февраля в 19:20
В Німеччині 200 евро це не великі гроші , тому краще подарунком . Хоча вони по 100 й дарують в більшості . Фотоальбом великий і класний завжди цінний подарунок . І дійсно щось в будинок , якщо знаєте смак .
Единорог_помог 21 февраля в 19:21
Точно не альбом. Можна постільну якісну білизну, бокали для вина. Чи гроші, вони точно не завадять)
автор Коварная Зая 21 февраля в 19:23
Ответ дляЕдинорог_помог
Точно не альбом. Можна постільну якісну білизну, бокали для вина. Чи гроші, вони точно не завадять)
Їм зовсім не потрібні гроші, вино - не п´ють, постіль - я не знаю габарити їх кроваті, подушок.
Вони хочуть щось ’на згадку’, непроти національного мотиву.
Але що?
Як_наготую... 21 февраля в 19:25
Ответ дляКоварная Зая
Їм зовсім не потрібні гроші, вино - не п´ють, постіль - я не знаю габарити їх кроваті, подушок.
Вони хочуть щось ’на згадку’, непроти національного мотиву.
Але що?
Вишиванки
4 3
ГендиреХтор 21 февраля в 19:25
Деньги подарите! Не нужный подарок страшнее пистолета, как говорится. Вы не угадаете, что им действительно нужно. Лично я боюсь подарков))) Не знаешь потом, что с ними делать
Броніки для Моніки 21 февраля в 19:25
Ответ дляМеряю линейкой
там вроде подарками с чеками нужно дарить.
И потом молодожены эти подарки возвращают в те магазины
Это такой брачный квест?))
Видящие_помогите 21 февраля в 19:25
Ответ дляЯк_наготую...
Вишиванки
Гарна ідея.
Але вони дорого обійдуться,якщо взяти реально прикольні
автор Коварная Зая 21 февраля в 19:26
Не написала, уточнення.
Гроші не цікавлять зовсім.
Подарунок купую у Києві і передаю.
Якщо картину - може підкажете, де можна вибрати у Києві, можна з національним мотивом.
автор Коварная Зая 21 февраля в 19:27
Ответ дляЯк_наготую...
Вишиванки
Їй інша подруга вже плаття вишиванку подарувала
Як_наготую... 21 февраля в 19:27
Ответ дляКоварная Зая
Не написала, уточнення.
Гроші не цікавлять зовсім.
Подарунок купую у Києві і передаю.
Якщо картину - може підкажете, де можна вибрати у Києві, можна з національним мотивом.
Портрет Шевченка з рушником подаруйте
3 1
Броніки для Моніки 21 февраля в 19:28
Я конечно не в курсе немецких свадебных традиций, автор, но Вы описали варианты свадебных подарков - как мы с девочками на 12 лет друг другу дарили.
Ещё чашку)))
Я бы не поняла, если бы мне на свадьбу подарили фотоальбом.
Броніки для Моніки 21 февраля в 19:28
Ответ дляЯк_наготую...
Портрет Шевченка з рушником подаруйте
Вышитый бисером))
Кицюююня 21 февраля в 19:28
Ответ дляКоварная Зая
Їм зовсім не потрібні гроші, вино - не п´ють, постіль - я не знаю габарити їх кроваті, подушок.
Вони хочуть щось ’на згадку’, непроти національного мотиву.
Але що?
можливо якусь скатертину? вазу?
Подивіться на сайтах з українськими речами.
автор Коварная Зая 21 февраля в 19:28
Ще уточнення, я не буду ’навмання дарувати’, я визначуся з ідеєю, потім скину їй посилання, а вона вибере.
Принаймні, так планую
Научительница 21 февраля в 19:29
Вібратор для пари
Злива інформації 21 февраля в 19:30
Подаруйте БМВ німці то люблять
автор Коварная Зая 21 февраля в 19:30
Ответ дляБроніки для Моніки
Я конечно не в курсе немецких свадебных традиций, автор, но Вы описали варианты свадебных подарков - как мы с девочками на 12 лет друг другу дарили.
Ещё чашку)))
Я бы не поняла, если бы мне на свадьбу подарили фотоальбом.
Фотоальбом за 6 - 8 тисяч гривень, то подарунок підліткам?
Мейк-ап форева 21 февраля в 19:31
Я дарувала парі на весілля чайний набір - дві кружки і два блюдця. Замовила авторський петриківський підглазурний розпис на британській порцеляні - і практично і естетично.
1 2
автор Коварная Зая 21 февраля в 19:32
Ответ дляМейк-ап форева
Я дарувала парі на весілля чайний набір - дві кружки і два блюдця. Замовила авторський петриківський підглазурний розпис на британській порцеляні - і практично і естетично.
Дуже дякую, а де замовляли?
Дуже зацікавила така ідея
ГендиреХтор 21 февраля в 19:33
Ответ дляКоварная Зая
Не написала, уточнення.
Гроші не цікавлять зовсім.
Подарунок купую у Києві і передаю.
Якщо картину - може підкажете, де можна вибрати у Києві, можна з національним мотивом.
Тогда закажите большую картину-портрет с их совместного фото. Это не дешевый подарок и думаю им понравится и точно будет память. Какой то фото монтаж романтический, посоветуйтесь в студии где заказывают такие картины.
Мейк-ап форева 21 февраля в 19:36
Ответ дляКоварная Зая
Дуже дякую, а де замовляли?
Дуже зацікавила така ідея
Власне в Петриківі, у автора. В них є кілька сайтів на промі. Не дешево, але і не захмарні гроші.
автор Коварная Зая 21 февраля в 19:37
Ответ дляМейк-ап форева
Власне в Петриківі, у автора. В них є кілька сайтів на промі. Не дешево, але і не захмарні гроші.
Дякую