Хитрушка-чекушка• 14 ноября 2012
Затримка моторного розвитку
Пишу, а сердечно так колотить. Суть в тому, що даний діагноз поставив нам нервопатолог. Моєму синочку 11 міс, вага 12.500, зріст 80 см. На ножках сам не стоііть, а коли підтримую під ручки, то ножки як холодець. З положення лежачи сам не встає(((. Коли посаджу, сидить. В кроватці з положення сидя встає на колінця, але знов таки стоііть і шатається. Назначили нам масаж, електроферкз з діабазолом на спинку. Зараз ходимо в басейн : через день. Курс 10 разів. Потім на масаж. Можливо у когось була така ситуація і хтось дасть гідну пораду. Буду вдячна!! Т
Аноним
• 15 ноября 2012
Ответ дляalexx_anna
согласна. Что за безцердечный коммент. У мамы и так ноги подкашиваются
Це точно!!!! Сьогодні був перший наш маж на дому- 30 хв робили. Показали комплекс вправ- на завтра. Робити тричі на день плюс басейн
Аноним
• 15 ноября 2012
Ответ дляalexx_anna
Спасибі Вам на добром слові