Лівий Локіть• 22 февраля 2024
ВПО 19 року
Чому для ВПО старих не буде виплат, це якось не справедливо, через це вся сімʼя без виплат 🥺
Є ще такі? Що вам в ЦНАПі казали?
Лівий Локіть
• 22 февраля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Де ви таке читаєте?
Сьогодні в ЦНАПі сказали, дитина була з 19 року ВПО
Сказали виплат не буде, тільки тим хто з 22 року ВПО, але ми не підходимо, тому що одна дитина з 19 року ВПО
Куплю орехи• 22 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Чим мотивували?
дфтфсрлфлф• 22 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Я правильно розумію, що якщо хтось з сім´ї до 22 року впо, то відміняють усім?
Лівий Локіть
• 22 февраля 2024
Ответ длядфтфсрлфлф
Мені сказали що да, всім відміняють виплати 🥺
Вам телефонограмма• 22 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
От мені подобається : сказали’. Треба було спитати, де про таке написано
Лівий Локіть
• 22 февраля 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Я звідки знаю, в ЦНАПі ж знають мабуть
Вам телефонограмма• 22 февраля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Я звідки знаю, в ЦНАПі ж знають мабуть
Ну то хай би показали
Aramel_mebel• 22 февраля 2024
Спробуйте отримаєте нове ВПО. Я теж з 2014 року. В 22 році оновлювала. Можливо цього буде достатньо. В іншому районі зареєструватись. Але так, якийсь сюр.
Лівий Локіть
• 22 февраля 2024
Ответ дляAramel_mebel
Не знаю, сьогодні прийшла старшій дитині переробити довідку, та мені таке сказали, надіюсь щось зміниться може
Піду до них в березні