Yuliya_Matveeva• 22 февраля 2024
ВПО если я в декрете а муж учится на бюджете в академии ? Есть у кого инфо ?
Добрый вечер . Нужна помощь. ЦНАП так и не дал толковой информации , проездила в Шевченковский и в Основянский никто ничего не знает . Я в декрете , ребенку 11 месяцев . Муж учится на бюджете 4 курс . Дневное отделение . ( Онлайн) Кто знает что куда подавать заново надо ?
Ответ дляТА7НЯ7
Вроде в собес с ,1 марта
Сегодня я ездила ,но говорят за студентов мы не знаем .
Ответ дляjunel
Мають дати, виходячи з Вашої ситуації.
Буду надеяться конечно
Syblimator• 22 февраля 2024
Вчора була у соцзахисті. Якщо чоловік навчається на денній формі навчання в отримує стипендію, він бере справу з академії про те що він там навчається та отримує чи не отримує стипендію. Це і є замість працевлаштування. Ще кажуть беріть справку (акт) від ОСББ що ви дійсно проживаєте за тією адресою яка вказана у довідці ВПО, тоді без проблем з 1.03 приносите документи і продовжують виплати
Ответ дляOlga1616
А за що ви живете?
Невже краще отримувати копійки, чоловік не хоче працювати?
Это не ваше дело за что мы живём .
Ответ дляSyblimator
Спасибо за обратную связь ! Мы проживаем за там где зарегистрированы но дом не осбб
Marie-Antoinette2• 23 февраля 2024
Так дівчина вам написала вірно, вам мають призначити допомогу, чоловік нехай візьме документи і подавайте, ті робітники некомпетентні і всім кажуть звертатися після 15 березня, щоб березень вам не оплачувати(
Ответ дляMarie-Antoinette2
Спасибо . Я в ЦНАП другой позвонила мне сказали тоже что справку брать с академии . Только теперь вопрос с школьной справкой. Учеба у ребенка онлайн и справку могут дать только в электронном виде