Колдунья-вещунья• 23 февраля 2024
Уход за сухими и поврежденными волосами.
Помогите подобрать проверенные средства, на что обратить внимание
Фоточки нема• 23 февраля 2024
в Інсті є така Алеся , вона всім підбирає догляд , але треба чекати пів року і всю продукцію брати в неї , а в неї це дорожче на 300-500 гривень на одиниці.ну тис 10 треба як мінімум
Дело было давно• 23 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
Кому всім?))
Амбасадор щастя• 23 февраля 2024
Та нема ж одного засобу, який всім підійде ;) треба пробувати
Маска прикольна Авокадо. Може і вам підійде
Фоточки нема• 23 февраля 2024
Ответ дляДело было давно
Кому всім?))
Всім , хто до неї звертається і хоче її консультацію!То ж не вам і мені)))У неї там стільки відгуків, щоб дня не вистачить перечитати.
Дело было давно• 23 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
І півроку чекають щоб купити на 500 грн дорожче?)))
Дело было давно• 23 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
мені заходить маска від доктор сорбі смуз
А шампунь ви пробували?
Фоточки нема• 23 февраля 2024
Ответ дляДело было давно
звичайно!А чого ви смієтеся, найдіть і переконайтеся.Мені взагалі дивно, що тут про неї ще ніхто не чув.Купити можна і дешевше, тільки засоби вона підбирає суто для вашого волосся.толку що ви купите дешевше, а дії не буде чи взагалі викинете.
БезВзяток• 23 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️ ви та сама особа і себе так рекламуєте?
Фоточки нема• 23 февраля 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Мені вона взагалі не підійшла, як і їх термозахист, який викинула, як і вся корейська косметика для волосся-усе дуже агресивне , моремо і тд.
Дело было давно• 23 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
В чому переконатись? Дякую, я адекватна. Онлайн не лікуюсь))
Дело было давно• 23 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
Вона ще й Корею тулить?)))
Накладні мюслі• 23 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
Трихолог, ендокринолог? Ні не чули.
Треба виявити причину такого стану волосся
AmazingLady• 23 февраля 2024
Ответ дляФоточки нема
Ну прям така Алеся шо до неї ніхто сухе волосся не доглядав
Донька подруги• 23 февраля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Трихолог, ендокринолог? Ні не чули.
Ви дуже дивна людина , чесно.Ендокринолог призначив аналізи-в нормі!Трихолог теж не побачив причини!Три трихологи один за другим тулили шампуть і пінку Алопель, які просто жах і шампуть Віші.ну і що -трихолог і ендокринолог поміг?
Донька подруги• 23 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Доглядайте далі))
Донька подруги• 23 февраля 2024
Ответ дляДело было давно
Вона ще й Корею тулить?)))
Хто що кому може втулити, коли ви проти?Ніхто нічого!
Дело было давно• 23 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
А вот Алеся)))
Донька подруги• 23 февраля 2024
Ответ дляДело было давно
А вот Алеся)))
я за неї нічого не казала і не чула, чим ви читаєте , якщо не секрет?)))
Дело было давно• 23 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
А хто вам допоміг якщо не трихологи, ендокринологи?
Накладні мюслі• 23 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
Завжди є причина такого стану. Чи ви думаєте що тьотя з інстаграм завжди права?
Донька подруги• 23 февраля 2024
Ответ дляДело было давно
з чого ви взяли, що хтось допоміг??Я десь таке писала?Ніхто не допоміг , волосся випадає, причину не найшли.
Донька подруги• 23 февраля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Люди, скажіть мені -чим ви читаєте????Де я писала про інстаграм?
Дело было давно• 23 февраля 2024
Ответ дляДонька подруги
Всі аналізи в нормі і трихосеоп нічого не показав? Так не буває