Хачапууури• Изменено 23 февраля 2024
Дівчинка 17 років, їде сама за кордон
Чи випустять на словацькому кордоні саму без супроводу? Знаю, що з 16 може їхати сама, але не знаю, яка зараз ситуація на кордоні, слухи різні ходять , що можуть не пропустити саму через кордон. Їде до подруги на вихідні.
Забрала і не сказала• 23 февраля 2024
Перетинати кордон за нашим законодавством може. А як за законодавством тієї країни? Бо у Польщі з 18 років перебування без супроводу можливе. Я не ризикнула.
Хачапууури
• 23 февраля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Раніше ніби пускали, зараз говорять різне, тому питаю, може хто досвід такий має, підкаже
Царівна Жабка• 23 февраля 2024
Дочка їздила сама, але в неї був студентський квиток університету іншої країни
Царівна Жабка• 23 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
Ну так який інспектор трапиться - або дозволить, або ні. За законом має бути дорослий опікун
Хачапууури
• 23 февраля 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Все как и раньше: смотря на какого пограничника попадёте 🤷♀️
Дякую