23 февраля в 18:11

Вчителі, вашу зарплату в $4000

Вчителі, вашу зарплату в $4000 індексують?
Результат:
вже голосів: 55
22 (40%) Порохоботи заважають індексува
15 (27.27%) Індексують
13 (23.64%) Свій варіант
5 (9.09%) Не індексують
чаревна 23 февраля в 18:17
💊 💊
автор 40ка 23 февраля в 18:19
Голосують, що індексація є.
Певно, вже $5000
4 7 2
Sara Ice 23 февраля в 18:20
Автор, я учитель, но меня больше интересует состояние здоровья депутата Гончаренко . Особенно после его заявления о готовности украинцев воевать на стороне США с Китаем, Тегераном и ТД. А вас?
1 2 16
автор 40ка 23 февраля в 18:22
Ответ дляSara Ice
Автор, я учитель, но меня больше интересует состояние здоровья депутата Гончаренко . Особенно после его заявления о готовности украинцев воевать на стороне США с Китаем, Тегераном и ТД. А вас?
Ви бюджетниця, вам більше відомо про депутатів.
Я взагалі нічого про нього не чула
Чумачечая Весна 23 февраля в 18:22
Ответ для40ка
Голосують, що індексація є.
Певно, вже $5000
Учителя получают сейчас 4000 дол? Реально? 👏
4 1
Sara Ice 23 февраля в 18:23
Ответ дляЧумачечая Весна
Учителя получают сейчас 4000 дол? Реально? 👏
.
автор 40ка 23 февраля в 18:23
Ответ дляЧумачечая Весна
Учителя получают сейчас 4000 дол? Реально? 👏
Зеленський казав, що так.
Хіба він може збрехати?
3 12
Линда 23 февраля в 18:26
Ответ для40ка
Зеленський казав, що так.
Хіба він може збрехати?
А Порошенко не закрив свої магазини в рашці.
8 3 3 2
Sara Ice 23 февраля в 18:27
Ответ для40ка
Ви бюджетниця, вам більше відомо про депутатів.
Я взагалі нічого про нього не чула
Я не працюю за фахом, але взаємозв´язок між бюджетниками та заявами народних обранців не зрозуміла.
smillla 23 февраля в 18:28
Автор, Вы знак перепутали ??? 4000-6000 грн ставка у учителя , плюс за выслугу, за престижность , за сложность. Если не молодой специалист то 8000-15 000 грн
2 1
Миззери 23 февраля в 18:28
Ответ дляSara Ice
Автор, я учитель, но меня больше интересует состояние здоровья депутата Гончаренко . Особенно после его заявления о готовности украинцев воевать на стороне США с Китаем, Тегераном и ТД. А вас?
Ого, не слышала этого заявления

Украину уже отвоевали по его мнению и
Людей осталось в избытке ?
Sara Ice 23 февраля в 18:31
Ответ дляМиззери
Ого, не слышала этого заявления

Украину уже отвоевали по его мнению и
Людей осталось в избытке ?
Я пока что пребываю в шоке, перевод с английского корректный ( сначала думала, что перекрутили что-то). Сейчас пытаюсь найти другие оправдания для него - состояние здоровья, может медосмотр не у всех врачей пройден, хз.
автор 40ка 23 февраля в 18:34
Ответ дляЛинда
А Порошенко не закрив свої магазини в рашці.
Навпаки, п´ять нових відкрив
Вчіться заробляти
4erepashka 23 февраля в 18:35
Ответ дляЧумачечая Весна
Учителя получают сейчас 4000 дол? Реально? 👏
вот это я тоже отстала от жизни)
Missdior_22 23 февраля в 18:35
У вчителів малі зарплати. Сарказм недоречний
Еленнн 23 февраля в 18:43
Ответ дляMissdior_22
У вчителів малі зарплати. Сарказм недоречний
..а саме прикольне, якби країна продовжувала б нормально розвиваться, то в перспективі у вчителів реально б зарплати виросли...
Але все. тепер маємо те,що маємо.( тут аби взагалі вижити..)
2 1
Bell-k@ 23 февраля в 18:45
Я вчитель і мені до тошноти набридли ці насмішки.
Я працюю на 2 роботах, бо у школі зп в районі 10 тисяч. І це в мене є сертифікація, 14 років стажу, вища категорія і 1,25 ставки.
Працюю очно , на 2 зміні.
Вгамуйте себе вже.
Я не голосувала за Зеленського, але й до його очільництва не було ніколи високої зп у вчителів.
7 3
автор 40ка 23 февраля в 18:47
Ответ дляBell-k@
Я вчитель і мені до тошноти набридли ці насмішки.
Я працюю на 2 роботах, бо у школі зп в районі 10 тисяч. І це в мене є сертифікація, 14 років стажу, вища категорія і 1,25 ставки.
Працюю очно , на 2 зміні.
Вгамуйте себе вже.
Я не голосувала за Зеленського, але й до його очільництва не було ніколи високої зп у вчителів.
Рахували голоси в 2019 вчителі.
А підтримують чинну будь яку владу теж вчителі.
автор 40ка 23 февраля в 18:48
Ответ дляBell-k@
Я вчитель і мені до тошноти набридли ці насмішки.
Я працюю на 2 роботах, бо у школі зп в районі 10 тисяч. І це в мене є сертифікація, 14 років стажу, вища категорія і 1,25 ставки.
Працюю очно , на 2 зміні.
Вгамуйте себе вже.
Я не голосувала за Зеленського, але й до його очільництва не було ніколи високої зп у вчителів.
До його очільництва був страшний барига Порох, це ми знаємо, бідність і зубожіння
Missdior_22 23 февраля в 18:48
Ответ для40ка
Рахували голоси в 2019 вчителі.
А підтримують чинну будь яку владу теж вчителі.
Ви в адекваті таке писати? Чого вчепилися до вчителів?
3 3
Байрактарочка 23 февраля в 18:49
Ответ дляЧумачечая Весна
Учителя получают сейчас 4000 дол? Реально? 👏
так найвеличніший препиздент щеневтік обі(с)цяв
автор 40ка 23 февраля в 18:49
Ответ дляMissdior_22
Ви в адекваті таке писати? Чого вчепилися до вчителів?
А як?
Хто рахує, з тих і спитати має право кожен.
Вчителі за роботу на дільницях гроші отримували
1 2
Missdior_22 23 февраля в 18:55
Ответ для40ка
А як?
Хто рахує, з тих і спитати має право кожен.
Вчителі за роботу на дільницях гроші отримували
До чого тут дільниці? Ви за всіх зробили такий висновок?я не знаю знайомих вчителів зі знайомої школи,щоб там були зеленофіли. Чи щоб вони там щось рахували. І до чого тут їхня зарплата? Нормальна людина за зеленського б не проголосувала,будь то вчитель,або сантехнік.
автор 40ка 23 февраля в 18:58
Ответ дляMissdior_22
До чого тут дільниці? Ви за всіх зробили такий висновок?я не знаю знайомих вчителів зі знайомої школи,щоб там були зеленофіли. Чи щоб вони там щось рахували. І до чого тут їхня зарплата? Нормальна людина за зеленського б не проголосувала,будь то вчитель,або сантехнік.
Всі ми знаємо, що завжди на дільницях рахують вчителі.
Так, серед них могло бути багато нормальних людей, згідна.
Але ми знаємо, що вчителі то бюджетники.
Тому вони прорахували як керівництво сказали.
І маємо те, що маємо
3 1
Missdior_22 23 февраля в 19:03
Ответ для40ка
Всі ми знаємо, що завжди на дільницях рахують вчителі.
Так, серед них могло бути багато нормальних людей, згідна.
Але ми знаємо, що вчителі то бюджетники.
Тому вони прорахували як керівництво сказали.
І маємо те, що маємо
Вам як об стінку горохом. Може, через деякий час ввімкнете мозок. У вас особиста трамвай через вчителів?
1 1
автор 40ка 23 февраля в 19:12
Ответ дляMissdior_22
Вам як об стінку горохом. Може, через деякий час ввімкнете мозок. У вас особиста трамвай через вчителів?
Розумію, у вас брак аргументів, буває.
У мене до вчителів тільки повага, жодних травм.
Я що, якась сніжинка беззуба, якій всі винні?
Missdior_22 23 февраля в 19:14
Ответ для40ка
Розумію, у вас брак аргументів, буває.
У мене до вчителів тільки повага, жодних травм.
Я що, якась сніжинка беззуба, якій всі винні?
У мене небрак аргументів, а велике здивування. Взяти всіх вчителів записати в рахувальників в дільницях і в людях,що віддали голос за зе через його обіцянки
Реверанс 23 февраля в 19:21
Ответ дляЕленнн
..а саме прикольне, якби країна продовжувала б нормально розвиваться, то в перспективі у вчителів реально б зарплати виросли...
Але все. тепер маємо те,що маємо.( тут аби взагалі вижити..)
Дійсно так.
Пашинського теж вже закрили.
Оборонпром поставили на паузу....
Не на часі.
1 1
Реверанс 23 февраля в 19:23
Ответ для40ка
До його очільництва був страшний барига Порох, це ми знаємо, бідність і зубожіння
Страшний барига закупив бульдозери і робить фортифікаційні украплення з Справами Громад.
Уряд виділив 17 мільярдів знов на дороги.
У кожного свої пріоритети
Bell-k@ 23 февраля в 19:48
Ответ для40ка
Рахували голоси в 2019 вчителі.
А підтримують чинну будь яку владу теж вчителі.
Ви усіх опитали?