Голена блондинка• 23 февраля 2024
Витамины В детям
Какие даете витамины В детям?
Нужны для нервной системы, ребенку 11, рост под 160, вес 45. Можно ли нейрорубин? Мне он помогает при неврозе, но в инструкции написано, что на детях исследований не было. Может есть аналог для детей?
Весела пiсенька• 23 февраля 2024
Не даю вітаміни групи В. Чому ви вирішили, що дитині потрібні такі ж пігулки як вам при неврозі? До лікаря сходіть, якщо є проблеми у дитини.
Карамбулкул• 23 февраля 2024
Купую на Айхерб з мінімальним дозуванням комплекс В, даю 3 рази на тиждень. Синові 12 р.
Голена блондинка
• 23 февраля 2024
Ответ дляКарамбулкул
Какой? Вы видите изменения?
Карамбулкул• 24 февраля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Какой? Вы видите изменения?
Які зміни ви хочете побачити? Як правило, конкретних змін не видно, які б препарати ви не приймали.
Крім В син приймає Омегу, віт.Д, Магній. Цинк, мідь, йод - курсами. Оце все вкупі і має ефект, з моєї т.з. Тому окремо якісь вітаміни виділити не можу