Єдина Країна• 23 февраля 2024
По поводу расширения жилища
Дано: не могу жить в многоквартирном доме, не могу, тяжело, думаю тема многим знакома, соседи и тд. Дальше, однокомнатная квартира 43 кВ м, просторный коридор с диваном, большие помещения кухня и комната, просторный санузел, дома не тесно, но вот скоро будет второй ребенок. К чему я веду, придумала 3 варианта действия, хотелось бы услышать ваше мнение.
1. Продавать квартиру и покупать двушку
2. Продавать квартиру и покупать частный дом
3. Сдавать квартиру и через пару лет только купить участок , а потом и строить там дом
1. Продавать квартиру и покупать двушку
Результат:
вже голосів:
11 (52.38%)
9 (42.86%)
1 (4.76%)
Єдина Країна
• 23 февраля 2024
3. Сдавать квартиру и через пару лет только купить участок, и еще через пару лет начинать строить дом
Єдина Країна
• 23 февраля 2024
Ответ дляКоржик
А де ви знайдете дім по ціні однущки?
Квартира в дорогом районе, купить в недорогом или же за Киевом
Єдина Країна
• 23 февраля 2024
Ответ дляКоржик
А де ви знайдете дім по ціні однущки?
А, Вы про дом, почему, дома стоят готовые и с участком видовым за 40 000
Коржик• 23 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Де за Києвом будинок буде коштувати стільки, як однушка. Ну не смішіть
Хіба що будинок без ремонту, не новий
Коржик• 23 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
🤣🤣🤣🤣🤣
Ви серйозно?
Наший будинок коштує 500тис.
Навіть не знаю що там за 40 можна купити і з яким ремонтом
Ви серйозно?
Наший будинок коштує 500тис.
Печальки.нет• 23 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Ой, смешно. Стартовый у вас маловат
Єдина Країна
• 23 февраля 2024
Ответ дляКоржик
🤣🤣🤣🤣🤣
Ви серйозно?
Наший будинок коштує 500тис.
Ви серйозно?
Наший будинок коштує 500тис.
В смысле ? Я про 40 000 долларов , а за 500 000 это царские хоромы, мне такое не надо
Печальки.нет• 23 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
В прямом, за 40 это сарай где то далекооо от столицы
Коржик• 23 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Я теж
Таун хаус сестри без ремонту, в Бучі був 70 тис.
Коржик• 23 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Саме так
Автор відірваний від реальності
Накладні мюслі• 23 февраля 2024
Ну.... 40 тис. і будинок у передмісті то фантастика (сама живу поблизу Києва). Хіба що хатка-розвалюшка десь за 50-60 км від Києва. Але тоді потрібно мати кошти на будівництво нового будинку.
Тирамісу на терасі• 23 февраля 2024
А по 3му варіаанту - здавати, і де жити при цьому?
Нормальний будинок в передмісті і за 100 тис важко знайти. А двоє дітей - треба і садок, і школа
Natalia505• 23 февраля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
В Житомирській області навіть з ремонтом, умовами і доглянутим двором з бруківкою. Але не в передмісті Києва звичайно.
Natalia505• 23 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Не сарай але далеко від столиці.
Бідося• 23 февраля 2024
Здавайте і орендуйте більшу. Якщо вдало здасте, то може за двушку оренду і доплачувати не доведеться.
Natalia505• 23 февраля 2024
Ответ дляКоржик
🤣🤣🤣🤣🤣
Ви серйозно?
Наший будинок коштує 500тис.
Ви серйозно?
Наший будинок коштує 500тис.
Якщо ваш будинок коштує пів ляма долларів це прекрасно але ціни в Україні ну дуже різні. Величезна купа не мільйонерів живуть в приватних будинках.
Коржик• 23 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Подивіться скільки коштує будинок під Києвом, ну так, щоб в тому будинку можна було жити
40 тис там і близько не буде
Накладні мюслі• 23 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Піжозрюю, що в райцентр Житомирської області Автор не поїде))
Бурундучиха• 24 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Ви ж пишите,що квартира в дорогому районі. То чому орієнтуєтесь на будинок за 40000$ ? Може краще на 50-60т.$ звертати увагу. Звичайно однокімнатна з 2 дітьми взагалі не варіант, але Ви повинні розуміти що таке життя в приватному будинку. Влітку все прекрасно. А осінь-зима не ті відчуття. Я би Вам радила знімати будинок і здати в оренду свою квартиру, хоча б рік так пожити, а потім вже принімати рішення.