Вишневий цвіт• 24 февраля 2024

Тонирование или покраска. Кто тонирует волосы?

Сколько держится тон? Я тонирую русые волосы в шоколадный, смывается быстро, думаю может перейти на обычную краску? Очень люблю шоколадный цвет и чувствую что он прям мой)
Конотопська відьма• 24 февраля 2024
Безамичной краской можно
автор Вишневий цвіт • 24 февраля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Безамичной краской можно
Я пользуюсь матрикс крем-краской, она без аммиака . Тонирую волосы
Помаранчова душа• 24 февраля 2024
Мне на 2-3 мытья хватает тонирования в кофейный цвет, но у меня свой шатенистый, тонирую, чтобы седину приглушить+ после тонирование волос становится чуть плотнее и меньше выпадает. Голову мою раз в неделю.
Смажена полуничка• 24 февраля 2024
Тоже интересно, крашу в горький шоколад, мокко года 2-3, пигмент правда сильно затемняет волосы.
Пару раз тонировала в салонах - сразу цена за покраску поднимается до 2500-3500 тыс.
Не могу понять, в чем там прикол
автор Вишневий цвіт • 24 февраля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Не могу понять, в чем там прикол
У меня за первую покраску взяли 1700 гривен… начала сама покупать и делать дома
Налогообложу• 24 февраля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
У менн колега пофарбувалась та підстригоась - 4500. За три тижні треба фарбуватись знову, бо їх пофарбувпли в темний, а вона русява та сіда і трй контраст дуже видно. За ці гроші точно могли б щось підібрати, щоб не так контастувало
Ворожу на каві• 24 февраля 2024
Фарбую і після затоновую у рідний колір.майстер робить. Тримається 2міс точно. Покраска -штопальна меліровка де багато сивини+тон. Фарбуюсь раз у 4-5 міс. Тонуюсь 1-2 рази за уейчас окремо.
Смажена полуничка• 24 февраля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
За покраску или тонирование?
Смажена полуничка• 24 февраля 2024
Ответ дляНалогообложу
Так це занадто реально(((скільки там та фарба коштує,
Це по суті за ці гроші може вийти якесь складне фарбування типа балаяж і т,п, і буде набагато цікавіше виглядати
Смажена полуничка• 24 февраля 2024
Ответ дляВорожу на каві
А скільуи у вас виходить по грошах те і те?
І який колір?
Налогообложу• 24 февраля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Фарба гривень 300 чи 400, точно не більше. Бо ми її просто в офісі пофарбували після цього
Смажена полуничка• 24 февраля 2024
Ответ дляНалогообложу
так отож, професійні фарби не дорогі, а іноді в салонах загадують 2-4 тис. за звичайне фарбування або тонування ((
теж сама іноди фарбуюсь, потім іду в салон, щоб колір вировняти,
ще й часто фарби вимиваються або в червоний уходять
Налогообложу• 24 февраля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Я розумію ще, коли складні фарбування, а одну фарбу намазати та за це 3000 гривень на 3 тижні, то занадто
автор Вишневий цвіт • 24 февраля 2024
Ответ дляНалогообложу
Теж так думаю. Але коли йшла перший раз, то за тонування вийшло 1700 і за стрижку 600. Але стала сама тонуватись, бо реально гроші на вітер.
Ворожу на каві• 24 февраля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
І який колір?
Колір русий. Досі ніхто не знає що я фарбую. Тон в тон з моїм. Останній раз фарбування і тонування 2000. Але я рідко фарбую. І дужедобре тримається колір.ось я фарбувплась на початку січня і досі все ок. Піду аж усередині чи в кінці березня. Одне тонування 800. Волосся живе бо майстер додає Олаплекс при фарбуванні. Ну і в мене чистий колорист. Стрижусь я в іншому місці за 350 грн.
Смажена полуничка• 24 февраля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
ви просто берете безаміачну на довжину?
Смажена полуничка• 24 февраля 2024
Ответ дляВорожу на каві
у мене в січні вийшло щось 3000 за фарбування і тонування і стрижку, дорогувато все одно(( не знаю, чи додавали Олаплекс чи щось подібне.
а ви в Києві?
Корніі сами до березня будете фарбувати?
Ворожу на каві• 24 февраля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
а ви в Києві?
Коли додають Олаплекс то кажуть. Ніхто його не додає. Це дорогий комплекс. Сама я нічого не фарбую. Бо коли відростає то не видно. Моєволосся русе і в таке ж пофарбоване. А сивина розсипана по в ій голові і тому не видно. Плюс не видно .бо коли відростає є плавний переход. Сама геть ніколи не фарбувпла..як? Як мені меліровку роблять але штопалтну.там де сиві пасма вручну вибирає.висвітлює і затоновує.
Смажена полуничка• 24 февраля 2024
Ответ дляВорожу на каві
Ясно, в мене теж сивина, не тотальна, може й не так багато, але через - 3- 4 тижні видно,
Сама не знаю вже, що придумати,
Сама чи руса, чи шатенка