Їжак в панчохах• 24 февраля 2024

Чи говорять правду карти таро? І чи можна собі ними нашкодити якось?

Якщо просити щоб хтось подивився ? Я вже просто у відчаю все життя йде коту під хвіст як пороблено чесне слово ( просто в моєму спілкуванні є люди які люблять як то кажуть пороблюіати і вже думаю може і мені поробили
автор Їжак в панчохах • 24 февраля 2024
Бо щось той капець затяжний
То вже не тиждень і не два а місяцями
В церкву ходила і нічого
Дую на вітер• 24 февраля 2024
Они как прогноз погоды: он всегда верный, просто иногда даты не совпадают.
Невгамовна Бу• 24 февраля 2024
От беса за помощью к бесам не идут)
Електрохарчування• 24 февраля 2024
Интересно, сначала осудили, а потом как бы попросили. Идите изучайте информацию о таро, это древняя наука. Или мы должны разжевать вам всё)?
В рот не ложи• 24 февраля 2024
В моєму випадку з картами таро все що сказали почало відбуватися через рік і більше, вони кажуть і хороше і погане, але зробити нічого не можна!
Святатабожа• 24 февраля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Бо щось той капець затяжний
То вже не тиждень і не два а місяцями
В церкву ходила і нічого
Говорять правду, але чому у ваше гівно хтось має падать безкоштовно.
автор Їжак в панчохах • 24 февраля 2024
Ответ дляСвятатабожа
А я десь писала що я шукаю щось безкоштовно?)
Киця-бриця• 24 февраля 2024
Я була кілька разів в однієї жінки. І вона все мені сказала. Про здоров’я і всі ускладнення, і що навіть нога в гіпсі буде, і у скільки років заміж вийду, у скільки дитина народиться. Переїзд, робота, всі інші деталі. 10 років тому я тільки посміхнулася на її слова, але вони збулися.
І хоч мені тут зараз накидають дурного смайла, мені байдуже))
Синиця у спідниці• 24 февраля 2024
Наші думки,почуття, та емоції-матеріальні і з часом стають реальністю у подальшому, нашому житті,тому нашкодити ви можете собі самі, своїми негативними думками,а картами Таро аж ніяк, не нашкодите, тому що це просто інструмент, як наприклад:користуватися ложкою, чи вилкою під час їжі, так таролог використовує карти Таро як інсрумент для считування інформації під час рокладу, такими схожими інструментами у допомозі людині е також метафоричні карти, та транформаційні ігри,які часто використовують психологи, з різницею у тому що МАК-карти та ігри витягують информацію із підсвідомості людини, а карти Таро просто дають її.МАК-карти також можна використовувати як Таро і навпаки Таро можна використовувати і як МАК(метафоричні)-карти.Іноді і всього одна карта може стати підказкою яка дасть інсайт і тоді життя зміниться на краще.
Можу вам дати таку карту-підказку якщо напишете цифру від 1 до 80- це не Таро і не МАК, це підказки із нашого повсягденного життя які ми не помічаемо але вони е юсюди, навкруги нас! )
В кого тако було• 24 февраля 2024
Ответ дляСвятатабожа
В кого тако було• 24 февраля 2024
Ответ дляКиця-бриця
дайте контакти, будь ласка
Киця-бриця• 24 февраля 2024
Ответ дляВ кого тако було
дайте контакти, будь ласка
Не впевнена, що вона приймає онлайн
В кого тако було• 24 февраля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Не впевнена, що вона приймає онлайн
а ви в якому місті живете?
Kleopatra094• 25 февраля 2024
Пишите отвечу бесплатно)
автор Їжак в панчохах • 25 февраля 2024
Ответ дляKleopatra094
Пишите отвечу бесплатно)
Можна ваш телеграм ?
Таро Клеопатра• 26 февраля 2024
Правду
Таро Клеопатра• 26 февраля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Можна ваш телеграм ?
Напишите в л.с
nata9116• 26 февраля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Синиця у спідниці• 27 февраля 2024
Ответ дляnata9116
Таро Клеопатра• 21 марта 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Можна ваш телеграм ?
kleo094