Пишу_граммотно!• 24 февраля 2024

Домашній одяг

Ви носите чоловічі футболки вдома, такі широкі, більші за свій розмір чи все-таки жінка має носити виключно жіночий одяг вдома?
Результат:
вже голосів: 116
59 (50.86%) Ні, не ношу
57 (49.14%) Так, ношу
Закусенец• 24 февраля 2024
Мені своїх вистачає ))
Анютины ласки• 24 февраля 2024
Нет. Муж не дает
Бензопирен• 24 февраля 2024
Футболки чоловіка на мене замалі
Кондуктор троллейбуса• 24 февраля 2024
Ответ дляЗакусенец
Мені своїх вистачає ))
+1 не представляю зачем бы я мужа одежду носила.
автор Пишу_граммотно! • 24 февраля 2024
Мені треба було уточнити, що не обов´язково доношувати за чоловіком, а спеціально купити для себе, нову
Мішечок щастя• 24 февраля 2024
Ношу и его трусы ношу , мне нравится.
Только дома
Кондуктор троллейбуса• 24 февраля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Зачем? Я всегда ношу дома то что уже не оденешь на улицу.
Это футболки и штаны .
Их и так много, чтоб ещё покупать ’для дома’
ЗдесяЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ношу и его трусы ношу , мне нравится.
Только дома
Він вам не може достатньо трусів накупити?
Анютины ласки• 24 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ношу и его трусы ношу , мне нравится.
Только дома
Мой бы мне не простил, если бы он увидел свои трусы на мне. Трусы - это неприкосновенное
Маю сечі• 24 февраля 2024
Только такие и ношу, почему все решили что это мужа футболки? Просто большие, свободные.
автор Пишу_граммотно! • 24 февраля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Это футболки и штаны .
Бо вони широкі і комфортні. В мене є дві, я в них сплю, коли хочу свободи😄
Анютины ласки• 24 февраля 2024
Ответ дляМаю сечі
Так такие все носят наверное
Зоряний Шлях• 24 февраля 2024
Да, ношу, и не только для дома, часто худи и однотонные футболки покупаю в мужском отделе, просто беру на размер меньше, чем в женском...
Маю сечі• 24 февраля 2024
Ответ дляАнютины ласки
Так такие все носят наверное
Не факт, может секси-шмекси в обтяжку)
Кондуктор троллейбуса• 24 февраля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
У меня все футболки удобные и комфортные. Я не ношу другой одежды. А спать у меня есть пижамы и рубашки для сна.

Я серьезно не понимаю зачем бы мне ещё покупать ’одежду для дома’.
Коханозадовільна• 24 февраля 2024
А футболки чимось відрізняються? Мої жіночі теж не в облипон, ’більші’ за мій розмір.
графиняВишенка• 24 февраля 2024
Ношу жіночі, вільні, щоб ніде не тисло
Tammy21• 24 февраля 2024
Так. 3хл як платтячко сідають))) Взагалі не розділяю одяг за статтю.
Мішечок щастя• 24 февраля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
У меня достаточно, мне нравится
Маю сечі• 24 февраля 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса

А вы дома и на улице в одном и том же? У меня домашние, например, на размера 4-5 больше и штаны свободные, на улице я в таком не хожу. Пижама отдельно.
Tammy21• 24 февраля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ви колись міряли чоловічі труси? Ті, які боксерки не обтягуваючі? Дуже рекомендую)
ЗдесяЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
У меня достаточно, мне нравится
У вас однакові розміри? Вам зручно?
AlinaSa• 24 февраля 2024
мені зручніши в жіночому флісовому (взимку) костюмі, а в міжсезоння я купила в Бангладеш сальвар камізи з натурального тонкого хлопку. та коли зовсім жарко є шорти та маєчка.
Ёшки_Матрёшки• 24 февраля 2024
Сплю в такій футболці.
Мішечок щастя• 24 февраля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
У вас однакові розміри? Вам зручно?
Разные, зручно
В танке• 24 февраля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Купите себе красивую, зачем за мужем донашивать
У меня пижамы Виктория сикрет, очень удачные - шорты и свободного кроя футболки. Купила как-то две по акции, понравились, заказала еще 4
автор Пишу_граммотно! • 24 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Я особисто б не могла носити за будь-ким труси, навіть це близька людина.
Вважаю, що це особиста річ 🤔
Tammy21• 24 февраля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Вважаю, що це особиста річ 🤔
Можна без проблем купити нові в чоловічому розділі) Вони і правда зручні, ну і виглядають, на мій смак дуже сексі) Рідко які шорти так гарно сідають.
Дона Ко Ко• 24 февраля 2024
Ношу домашние платья. Ходить дома в штанах не люблю. Потому и футболки дома не ношу
автор Пишу_граммотно! • 24 февраля 2024
Ответ дляВ танке
Ні, я чоловічі футболки маю нові, ні в кого не забрала
А гарні піжами, жіночі само собою я маю)