Тарабарщина• 24 февраля 2024

Фільм на вечір

Хто шукає щось легке з ноткам романтики і гарними краєвидами, рекомендую Далечінь 2023
Тушьмушьнюшь• 24 февраля 2024
А як в оригіналі назва?

булоТАЙминуло• 24 февраля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
А як в оригіналі назва?
Faraway/ Вдали от всех. Мне не понравился
Тушьмушьнюшь• 24 февраля 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Спасибо
Допоможіть знайти• 24 февраля 2024
Ой, мені дуже зайшов. Прям таке легке, світле. Навіть чоловіку сподобався
Трактор Віка• 24 февраля 2024
Хороший год из старых
Локшина на вухах• 25 февраля 2024
Класний
Мені сподобалося, що там досить доросла героїня і виглядає вона як жінка, яка могла б жити по сусідству (а не як Джей Ло, наприклад).
Але це зовсім не не значить, що вона там нечупара з небритими ногами (мені просто таке уже писали, коли радила цей фільм і описала героїню, що фу-фу-фу на недоглянуту жінку дивитися, ми хочемо красивої картинки).
Як на мене, то це супер важливо, нормалізувати таких жінок як героїнь романтичних історій.
Тушьмушьнюшь• 25 февраля 2024
Классный фильм, спасибо! Интересно, а в оригинале тоже было «Ну все, Макрон, отпусти бабулю!» 😁 или это особенности любительского перевода на резке? ))
автор Тарабарщина • 25 февраля 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Класний
Мені теж сподобалося, що актори дуже реальні , ніяк не Голівуд і післясмак гарний