Мамина квіточка• 25 февраля 2024

Порекомендуйте щось для звуження пор на обличчі

Привіт. Останнім часом почала помічати ці дивні розширені пори. Так, мені 40+, але на сонці це жах
Такого не було ще минулого року навіть
Є якісь лосйони, креми, секретики зсередини?( ну може в харчуванні щось особливе?)
долой_лама• 25 февраля 2024
Коем с гликолевой кислотой, кожа после него, волшебная

автор Мамина квіточка • 25 февраля 2024
Ответ длядолой_лама
Например вот, тоник 2% салициловой кислоты. Пользоваться 2 -3 в неделю, сужает поры на ураа, плюс никаких высыпаний
От я б після слів- лікування вугрів би закрила)) бо нема ні прищів ні вугрів😂

Дякую величезне
долой_лама• 25 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка

Дякую величезне
Вот в том то и проблема))
Механизм действия прописан для проблемной кожи, но он же гораздо больше.
Гликолевая кислота первая в устранении пигментации, омоложении, сужении пор
автор Мамина квіточка • 25 февраля 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Тоді ретинол, але краще вже з осені.
Кислоти.
Те, що можу ще рекомендувати, це zo exfoliating polish, гарно злущує, і їх же маску sulfur
А оце ж теж від обаджі? https://makeup.com.ua/ua/product/562087/
ЛісАпетная• 25 февраля 2024
поры расширяются.с возрастом потому что тургор кожи снижается то есть нужно его повышать питанием для увеличения коллагена и купите мезороллер .
ПлюшкамиБалуюсь• 25 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка
А напишіть назвами
Просто для мене тих ретинолів є мільйон, кремів з спф(( може вже перепробували 2-3 і якийсь саме є класний?
Літо попереду і точно, треба оновити спі
СПФ лучше хороший брать, Филорга, Сесдерма.
Не кую, не мелю• 25 февраля 2024
Holy Land лосьон Boldcare с кислотами хорошо выглаживает кожу, сужает поры и мягко отшелушивает.

Тень льва• 25 февраля 2024
Ответ дляФрикаделька
Тоді спробуйте, на ніч, вдень спф. Я в Туреччині живу. Ретинолом звела пігментну плямку, що довгі роки бісила.
Щоправда, на пори нуль ефекту, але вони в мене все життя розширені
Вы пользуетесь турецкой уходовой косметикой для лица? Можете посоветовать что-нибудь достойное из местного ассортимента?
Да_Я_ТакаЯ_• 25 февраля 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Спф сесдерма - жирнючие, филорга - зубная паста (еще и у меня аллергию вызвал). Это самая сложная часть ухода, подобрать нормальный
Да_Я_ТакаЯ_• 25 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка
Ну я про нього там вище й писала)
автор Мамина квіточка • 25 февраля 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Дякую
автор Мамина квіточка • 25 февраля 2024
Зараз вас злякаю
Всі прокинулась вилізла з лііжка
автор Мамина квіточка • 25 февраля 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну я про нього там вище й писала)
То я перепитала)) загуглила чи воно
Да_Я_ТакаЯ_• 25 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка
Тільки ретинол і 0.025 і все одно шкіра лізе післ нього
Хоча грамулічку
Може не такий? Кислоти ні🤔крем з пептидами
Вітамін с
Є м´якіші. Allies of skin нічний з ретинолом, проте не знаю, яка там концентрація і дія, недавно почала. Медік8 теж. Тільки crystal retinal підсушує, якщо вам критично. А білий і чорний r-retinoate взалагі ніжні. Це мої перші були, я на крістал заходила відразу на 10, без подразнень. Правда, і шкіра не дуже чутлива, але я не одна з такими відгуками
автор Мамина квіточка • 25 февраля 2024
Ну але ж це приблизила дуже😭вибачайте наперед
Да_Я_ТакаЯ_• 25 февраля 2024
А, тьху, я теж забула про ніацінамід. Він дуже допомагає, навіть дешевий ордінарі. Але теж може підсушувати, тому обережно
Да_Я_ТакаЯ_• 25 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка
То я перепитала)) загуглила чи воно
Воно. Це скраб, але найкращий скраб, не дряпає шкіру і практично як слабенький пілінг. Його маленьку горошинку на вологе лице, хвилину помасажувати, не давлячи, і ще хвилини дві просто потримати перед змиванням.
Обаджі, яке не обаджі) Колись доктор-засновник обаджі ту компанію покинув і заснував другу, zo. Вони між собою не пов´язані, але одного класу
Незнакомлюся• 25 февраля 2024
Мне помогает это средство

https://makeup.com.ua/product/1117783/?gad_source=...
Незнакомлюся• 25 февраля 2024
И пилинг бравура с салициловой кислотой

західний_діалект• 25 февраля 2024
Кислоты в уходе и фототерапия лишь ’причёсывают’ их. Глобально действительно это не изменить, но визуального улучшения можно добиться
автор Мамина квіточка • 25 февраля 2024
Дякую всім. Пропав інет)) але перечитаю і закупоюсь. Може ще хтось має варіанти👍пишіть
Фляшунька• 26 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка
Є, парочку, але нема надійних
Невелике місто
Тому думала є чарівні засоби🤪😭
Раз в месяц можно и в другой город к косметологу съездить на процедуры.