ЛижТолько• 25 февраля 2024
Порадьте розчіску для волосся
Щоб не виривала і не псувала волосся.
Файна_зупка• 25 февраля 2024
Расчески Janeke дуже рекомендую але головна умова оригінал а не Китай
Файна_зупка• 25 февраля 2024
В мене і Тангл тізер і Жанек, так от за скільки років експлуатації я все ж таки більше полюбляю Жанек.
Самоучка• 25 февраля 2024
Ответ дляТролю як можу
Тангл тизер
Плюсуюсь. Волосы пористые, вьющиеся, распутывает легко и без повреждений
Перекус беру завжди• 25 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Плюсану за Тангл. Єдина, яка мене не бісить.
Ой а меня бесит ужасно, вообще не поняла их, валяется теперь
Малинка• 25 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
С ручкой купите или чем она бесить может, отличная рассческа.
Куда ж без меня• 25 февраля 2024
Ответ дляФайна_зупка
кайфую від неї, і той самий тангл тізер - стоїть в сторонці
Малявка ще та• 25 февраля 2024
Ответ дляФайна_зупка
Хто зна нам китайский аналог зайшлв бідьше з донькою
Блакитна устриця• 25 февраля 2024
Janeke щітка улюблена, мені краща за Тенгл Тізер. Не шкрябає шкіру голови, зручно сушити феном і розчісувати