Хата на мати• 25 февраля 2024
Папа после развода
Как часто он приходит к детям, как помогает им?
Есть те, кто забил и редко общается с детьми?
Душа компанії• 25 февраля 2024
Мама не дозволяла мені спілкуватися з батьком
Батько купив мені джинси левіс, 25 рублів ,це був 1988 рік, то мама їх заховала і орала на батька , що він мене балує
Багато всього поганого було зі сторони мами
Не спілкуюсь з нею вже 10 років, батько живе зі мною
фан L.O.S.T.• 25 февраля 2024
чаще забивают вообще. И с боем алименты платят. Бывшая жена -бывшие дети
Не будь КакСвета• 25 февраля 2024
Вы интересуетесь из побуждений, что бы брать мужика с детьми от прошлого брака или нет ?
Відповів всім• 25 февраля 2024
В моем окружении никто на детей не забил, содержат, общаются. Дети вхожи в новые семьи отцов.
ТаЕщеОптимистка• 25 февраля 2024
Мій брат перший рік відвойовув у колишньої побачення з дитиною, та все його наказувала, що пішов, та переховувалася по вихідних з дитиною. Через суд постановили, по вихідних, і навіть по бажанню дитини проживання. То через рік дитина сказала, що житиме тільки з батьком і його новою дружиною. Мама там дитину накрутила так, що дівчина заїкатися почала. Племінниця живе з батьком, до матері навіть дзвонити не хоче.
Лукава Кішка• 25 февраля 2024
Звичайна історія - розлучення і аліменти, перші роки хоч на свята та на день народження поздоровлення а через три роки зовсім забув і не дзвонив. Саме смішно що через 10 років зустрілися випадково ще й претензії пред´являв що дитина його не вітала з днем народження. На запитання - а ти не забув що то твоя дитина і ти її батько, тому поздоровлення спочатку від тебе повинно було бути?! На що образився і втік. Дитина була присутня - сказала не переживай мамо той дядько тільки той хто народив і кинув, справжній батько мій вітчим бо він дійсно мене виховував і любить тому той чоловік хай живе як хоче, свій вибір він зробив дуже давно. І робити дурість і на старості літ утримувати такого батька не буду, я буду піклуватися про вас маму і вітчима, а той дядько заслуговує тільки аліментів стільки скільки сам мені дав.
Ви знайдете була приємно вражена такими словами дитини, і рада що дитина зробила правильні висновки.
Цигарний шланг• 25 февраля 2024
Мій батько злився відразу як з мамою розвелися і більш я його не бачила. Мені було десь 2 роки, то я його і не пам´ятаю.
ТаЕщеОптимистка• 25 февраля 2024
По фіолетовим рожам зрозуміла, що , якщо бореться батько за права бачити дитину, то це погано. Прикольні у нас тут жінки. Бросив дитину, поганий. Хотів бачити і допомагати теж поганий)))
Як з дурдома ті смайли хтось тулить.
Леди Г• 25 февраля 2024
Ответ дляПарасюха
Конечно есть,каждый второй уходя не имеет желания общаться с детьми
Мне даже кажется,что из 10 , только четверо хотят и из четверых только один будет принимать активное участи в жизни ребенка
когдадеЦкие• 25 февраля 2024
отец женился второй раз. неродной ребенок бубочка и зирочка. родных не знает и так будет всегда.
Помилуйте мадам• 25 февраля 2024
У бывшей жены моего мужа все враги, даже я ( хотя познакомилась я с мужем, когда он был в разводе три года). Когда дочке моего мужа исполнилось 13 лет я сама с ней поговорила, забирала ее к нам в гости, летали на отдых. Сейчас дочь взрослая, с отцом хорошие теплые отношения, но и папа всегда помогал, платил алименты, баловал. Но для той стороны (бывшей жены) мы враги...жаль девушку, мать ее не очень умная...
Викупана• 25 февраля 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Бідна дитина