Результат:
вже голосів:
70 (53.44%)
Толстый сохнет, худой...
37 (28.24%)
Тиць
16 (12.21%)
Дочекалися!
8 (6.11%)
НАТО нам поможет
Ирина-bbd0• 25 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Буданову верить? От кофе в Крыму уже изжога прошла?
У Вас до сих пор держится?
Ну это же здорово)))
Ответ дляliss
Нет не ошибаюсь именно буданов ракеты и Крым ..
абдрестович то 2-3 недели война
Ну Арестович взагалі багато говорив, про війну може й було, я про ракети запам´ятала
Про буданова нічого не можу коментувати, тут мені треба згадати, можливо, у них спільні методички
Ответ для40ка
А я про вас думаю?
Навпаки, це ви мої коментарі записуєте.
Дякую за увагу, але краще займайтеся власним життям
Навпаки, це ви мої коментарі записуєте.
Не думаєте? Печалька))) Що робити? Як жити?)
А якщо серйозно, то у мене пам´ять на картинки, тому я багато кого з авами автоматично запам´ятовую. Більше за всіх підрусню і тих окремих представників двох таборів, які горлянки один одному догризають.
Останнє що я буду робити -- питати поради у людини, яка Україну прикопує.
Ответ дляTammy21
А я вас взагалі не запам´ятала, пробачте
Ирина-bbd0• 25 февраля 2024
Ответ длязорi
видели как на Крещатике кадыров лезгинку станцевал?еще 2 года назад обещал,клялся аллахом.наверное во сне танцует
Но запомнили все кому нужно,лоперамид от мысли про Крым))))
Ответ длязорi
На початку війни на Донбасі було дуже багато чеченців, які і танцювали, і відео записували, що то вже їх земля, і встигли тисячі наших вбити.
Тому нічого смішного, сказане Кадировим вже частково збулося раніше
Allka- skakalka• 25 февраля 2024
Но что-то отсутствие літакiв , не мешает им разъёбыв@ть Купянск 😔
Ирина-bbd0• 25 февраля 2024
Ответ для40ка
Причем тут Донбасс к сопливым мечтам о Киеве?
smilingsky2010• 25 февраля 2024
Идите сами сбивайте если что-то не нравится. Кого выбрали, так и воюют, скажите спасибо, что они ’все здесь’
Valentina shop2020• 25 февраля 2024
Буданова верить,себя обмануть,его и жену травили,а по правде кому она нужна,чтоб его травили
Ответ длязорi
Киев за три дня превратился за год две посадки три села.А до Берлина еще 2300км...русня должна плодиться как дурная.работы не початый край.
Київ не взяли, але скільки міст, сіл і містечок або повністю, або частково зруйнували.
Третину нашої економіки.
Людей вбили
Ми ж розуміємо, що горя всім вистачило
Третину нашої економіки.
Людей вбили
Ми ж розуміємо, що горя всім вистачило