25 февраля в 17:03

Якими месенджерами користуються ваші діти, якщо встановлений батьківський

контроль на смартфоні? Вайбер завантажувати не дає. Інші не пробували, оскільки вони не так популярні у родичів і друзів.
Маю декілька думок 25 февраля в 17:05
Вайбер.
Перша леді колгоспу 25 февраля в 17:05
Всіма користується
размахер 25 февраля в 17:05
Вайбер, телегам, что разрешу
Воздух в банке 25 февраля в 17:06
Поменяйте в плей макете ограничения по возрасту, сможет и вайбер поставить.
автор Губи з філером 25 февраля в 17:14
Ответ дляразмахер
Вайбер, телегам, что разрешу
А скільки років дитині?
размахер 25 февраля в 17:20
Ответ дляГуби з філером
А скільки років дитині?
12,5
автор Губи з філером 25 февраля в 17:22
Ответ дляразмахер
12,5
А, ну так вайбер тільки з 12 років завантажується
размахер 25 февраля в 17:22
Ответ дляГуби з філером
А, ну так вайбер тільки з 12 років завантажується
У меня стоит в ее аккаунте вообще 2000 год рождения, сейчас посмотрела))
Твоя космішна 25 февраля в 17:23
Ответ дляГуби з філером
А, ну так вайбер тільки з 12 років завантажується
З яких пір? Я встановлювала у 8 років батьківський контроль, всі месенджери були доступні.
автор Губи з філером 25 февраля в 18:23
Ответ дляТвоя космішна
З яких пір? Я встановлювала у 8 років батьківський контроль, всі месенджери були доступні.
Ну от не знаю. Встановила дитині (9 років) Family Link - вайбер завантажити не дає, пише ’тільки з 12 років’.