Пліткарка• 25 февраля 2024
Айфон в кредит?
Как бы вы охарактеризовали человека, покупающего Айфон в кредит?
Много ли у вас таких знакомых?
Ні грама• 25 февраля 2024
Завжди беру всю техніку в розтермінування, просто бо є такий варіант, і шо.
Слоник-тоник• 25 февраля 2024
Ответ дляНі грама
І ми так само в оплату частинами. І так, в мене зараз Айфон в оплату частинами, попередній Сяомі теж був в оплату частинами
Пліткарка
• 25 февраля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Почему? Зачем?
Ні грама• 25 февраля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А взагалі якась техніка ще продається саме в кредит, а не частинами? Який смисл кредиту?
Слоник-тоник• 25 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
Почему? Зачем?
Бо так зручно. Можна купити зразу, але так просто зручніше і не помітно для бюджету
Без Баяна• 25 февраля 2024
У моего мужа был водитель, он купил сыну школьнику айфон в кредит. А у мужа моего рядовой самсунг. Всегда вспоминаю когда речь об айфонах в кредит.
Пліткарка
• 25 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
Вот, в принципе, самый правильный ответ!)
Попихтю та й годі• 25 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
Ребенку хотелось - какая разница как он взят?
Ні грама• 25 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
Шо попало
Мамкиня доця• 25 февраля 2024
Если не хочет сразу выкладывать всю сумму, нормально. Если нет денег, это глупо. Со знакомыми такие темы не обсуждаю.
Ні грама• 25 февраля 2024
У мене зараз диван за 120 тис в оплаті частинами на 3 міс, вчора купили плейстейшн. Нафіга мені одразу 120 тис віддавати, якщо його ціна не міняється і ніяких плюшек при 100% оплаті нема? Щоб доказати автору теми, що не ніщєброд?:))) Так у мене на відміну від автора комплексів на цю тему немає.
любименькая• 25 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
Любите помусолить историю: а какой-та там вадитеееель😄
Крошка Енот• 25 февраля 2024
Наверное, удобно брать в рассрочку, но я никогда не брала)
У меня первый айфон появился, когда муж зарабатывал больше 5 тысяч дол.
Атятя_тётя• 25 февраля 2024
є зайві гроші- купую одразу, не вистачає- плачу більшу частину на перший внесок, решта - оплата частинами.
ОхиИВздохи• 25 февраля 2024
Беру оплату частями, не хочу сразу отдавать всю сумму, погасить можно в любой момент, так что меня не напрягает.
Дикая Роза• 25 февраля 2024
В Америці всі купують в кредит і ніхто не ставить штампів людині
Мені все одно хто як в Україні купує айфони , молодці , що барахтабться тягнуться до кращого і живуть люди
СкокоМнеДадите• 25 февраля 2024
я купила айфон у оплату частинами, і поїхала у відпустку закордон на різдво. а так би всі гроші віддала відразу за айфон і сиділа б вдома - навіщо це? а сума на розстрочку для мене комфортна.
Пліткарка
• 25 февраля 2024
Ответ дляHelensiC
я часто купую техніку з оплатою частинами, дуже зручно, і айфон теж купила на 6 платежів. Мені так дуже комфортно купувати.
Дякую!
Пліткарка
• 25 февраля 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Зрозуміло!
english book• 25 февраля 2024
В кредит ні, а в оплату частинами так, бо там немає переплат. Гроші є купити прямо зараз , але чому б не скористатися безкоштовною послугою?
*Айфон не купую, купую інше подібне.
**Живемо один раз, і якщо хтось не маючи на Айфон коштів все таки купує його, я його не засуджую. Нехай в людини буде маленьке свято і радість.
До того ж є люди певного типу. Якщо вони знають що треба віддавати кредит, вони будуть намагатися заробити більше. Це як стимул. Знаю декілька таких, хто навмисне заганяє себе в борг. Гроші а них на депозиті або в валюті, тобто можна зняти і купити. Але ні-беруть в оплату частинами).
*Айфон не купую, купую інше подібне.
Пліткарка
• 25 февраля 2024
Ответ дляenglish book
*Айфон не купую, купую інше подібне.
Для мене це трохи дивно все ж.
Схоже на понти...
Покращена• 25 февраля 2024
Ответ дляНі грама
Сейчас скажут, что Вы нищеброд))
Покращена• 25 февраля 2024
Ответ длялюбименькая
Точно. Может человек хотел ребёнку самое лучшее купить? Радовался, поделился с ’ начальником’, а этому великрму начальнику больше нечем заняться оказывается, кроме как такие вещи обсуждать со своей. Стыдно должно быть этой даме с Амстердама. Смешно ей..пусть смеётся. Да пошире