Реанимация• 25 февраля 2024
Почала дивитись "Справжній детектив". Хто його так хвалить...(
Це ж жуть. Чого ніде не пишуть, шо це ужаси, а не звичайний детектив.
Шукала шось типу Вбивства, а знайшла це(
Умничка-помощничка• 25 февраля 2024
Я теж не зрозуміла його. Вже тричі починала, але навіть закінчити не можу перший сезон. Навіть прискорена швидкість не рятує той нудний перегляд.
Реанимация
• 25 февраля 2024
Ответ дляВишня на торті
Тю) а какой сезон вы начали смотреть?
Четвертий. Вирішила, шо він сучасний і там жінки розслідують, буде цікавіше
Рву и мечу• 25 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Перший сезон самий топ!
Реанимация
• 25 февраля 2024
Ответ дляВеккy
И что страшный???
І страшний, і нудний, і неприємний
Молчалка• 25 февраля 2024
Мені ще якось перший зайшов. 2, 3 нудно. Тут опа- 4й, всі оди йому співали. Глянула, жуть, не зайшов, додивилась
Вишня на торті• 25 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Ну он такое, пойдет, но смотрите с первого лучше)
Умничка-помощничка• 25 февраля 2024
Ответ дляРву и мечу
Перший сезон самий топ!
Гіршого детективу ще не бачила.
Секс-Бомба• 25 февраля 2024
Ответ дляВеккy
И что страшный???
Скорее нудный. При этом мне всякие скандинавське тягучие детективы - норм. А это не смогла. На любителя.
Рву и мечу• 25 февраля 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Гіршого детективу ще не бачила.
Не вірю.
Реанимация
• 25 февраля 2024
Ответ дляРву и мечу
Перший сезон самий топ!
Перший теж починала, якась муть - ритуальне вбивство, алкаш слідчий, і це все якось без динаміки, а в депресивному стилі
Умничка-помощничка• 25 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Таке саме відчуття від перегляду.
Реанимация
• 25 февраля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
І я обожнюю нуар, але це шось не те, просто депресивно-жорстка муть
Рву и мечу• 25 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Може просто саме такий стиль не ваше. Але у першого сезону абсолютно справедливо високі рейтинги.
Секс-Бомба• 25 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Ну да, просто не наш формат. Бывает. Кому-то и нуар не нравится. Я первый сезон пыталась смотреть. Вообще не люблю не досматривать, но этот бросила довольно быстро.
Реанимация
• 25 февраля 2024
Ответ дляРву и мечу
Ну я першу серію тільки подивилась, може він там далі розкривається. Але як от Вбивство (правда, я дивилась давно ще російський Преступление), от він класний, прям з перших хвилин. Стиль типу нуар, і мені дуже зайшов
Рву и мечу• 25 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Ну, звичайно! Хто ж по одній серії судить? Там де навіть до динаміки не дійшло.
Малинка• 25 февраля 2024
Классный тягучий, мне нравится, пересматриваю иногда. Это же и драма, философский пессимизм и т.д , а не только развлекательное кино
Сарафанное радио• 25 февраля 2024
Це нуар, треба бути готовим. Я теж його не люблю.
’Вбивство’ = любов. При чому і скандинавське і американське.
Советчица Года• 25 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Алиенист смотрели?
Советчица Года• 25 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Ні, варто?
Да, интересный. Ещё: Вершина озера, Грешница,Крах, Каштановый человечек, Трагедия в Уэйко, Змей, Притворство