Аноним_1858• 26 февраля 2024
Інвалідність дитини підтверджує МСЕК чи ЛКК?
Дитина мала інвалідність, продовжували кілька раз,в 2021 вирішили не поновляти, я втомилася, але діагноз лишався. Завжди це було ЛКК, потім документи йшли в совбез і там ми отримували посвідчення інваліда.
Чоловік з першого дня служить, і зараз я вирішила знову підтвердити дитячу інвалідність. Але, наче, для звільнення потрібне саме заключення МСЕК..
Лікар же наш говорить, що процедура лишилася така ж як до війни..
Підкажіть будь ласка, хто розуміється.
Аноним_1858
• 26 февраля 2024
Дівчата, тобто підтвердженням буде пенсійне посвідчення дитини і план реабілітації?
VivaForever• 26 февраля 2024
Ответ дляАноним_1858
для ТЦК висновок ЛКК, але посвідчення робіть і на виплату подавайтесь
миссДавеча• 26 февраля 2024
Для звільнення зі служби висновок ЛКК, взяти копію завірену в совбезі, тому що ортгінал вам ніхто не дасть