26 февраля в 09:59

Хмельницький, переїзд. Постійні дощі???

Всім привіт! Переїжджаємо з дитиною з Харкова до Хмельницького через війну. Обрали це місто, бо підходить по всім параметрам, а головне прийнятні ціни на житло. Та принциповим ще є питання клімату, бо є хронічне бронхіальне захворювання і клімат бажаний більш сухий..Подивилася різні кліматичні мапи, виявилося що в Хмельницькому, найбільша кількість опадів за рік (не враховуючи Карпат) - 79 мм, в Харкові 52 мм...навіть в сусідньому Тернополі та Вінниці менше дощів по даним. Хто там проживає, поділіться будь ласка, чи дійсно це відчувається? Вологість,сирість? Дуже вже хочеться переїхати...
1 1 3 4
Парова машина 26 февраля в 10:01
🤣🤣🤣🤣
Їдьте в Іспанію
3 7 1
Love_Love_Love_ 26 февраля в 10:01
Що і менше як у Львові?
Love_Love_Love_ 26 февраля в 10:01
Ой, більше*
Мамин тріль 26 февраля в 10:04
В Ужгороде дожди постоянно, метеозависимым сложно. У меня, и не только, голова постоянно болит. Не Хмельницкий конечно, вам у приезжих надо спрашивать, потому что местные к своей погоде привыкли и не ощущают.
Лапка 26 февраля в 10:04
Ще град , сніг, метеорити, ракети і дрони
1 4
Не будь КакСвета 26 февраля в 10:06
Автор, бажаю, щоб переїзд пройшов максимально комфортно і Вам було комфортно в новому місці.
Лапка 26 февраля в 10:06
Ответ дляМамин тріль
В Ужгороде дожди постоянно, метеозависимым сложно. У меня, и не только, голова постоянно болит. Не Хмельницкий конечно, вам у приезжих надо спрашивать, потому что местные к своей погоде привыкли и не ощущают.
Для чого ви таке пишите? Які постоянниє дожді в Ужгороді.
Я на хвилинку 26 февраля в 10:08
20 днів там жила в березні-квітні 2022, жодного дощу не було.
Чудо в декрете 26 февраля в 10:09
За яку ціну зняли квартиру
Бо я щось шокована цінами
Теж думаємо переїхати
автор annelehanna 26 февраля в 10:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Ой, більше*
Ну так, Львів мабуть так само. Просто плануємо придбати житло,так скажімо за останні кошти, тому важливо прорахувати всі моменти....
Лапка 26 февраля в 10:10
Ну автор дивна. Ясно що в районі Карпат найбільше опадів по всій Україні. Їдьте на південь чи центр, який Хмельницький.
1 1
Love_Love_Love_ 26 февраля в 10:11
Ответ дляannelehanna
Ну так, Львів мабуть так само. Просто плануємо придбати житло,так скажімо за останні кошти, тому важливо прорахувати всі моменти....
Я не знаю що вам відповісти, я зі Львова, мене в свій час врятував Крим з подібною проблемою, в Карпати теж категорично було заборонено їздити
МояХатаЗкраю 26 февраля в 10:13
дивний вибір міста проживання у війну
2 3
автор annelehanna 26 февраля в 10:14
Ответ дляЛапка
Ну автор дивна. Ясно що в районі Карпат найбільше опадів по всій Україні. Їдьте на південь чи центр, який Хмельницький.
На півдні в районі Одеси безпекова ситуація не дуже. А так як ми вже не хочемо ніде скидатися, і вкладаємо можна сказати останні гроші в житло, то враховуємо всі моменти. В першу чергу віддаленість від терористів
1 3
Love_Love_Love_ 26 февраля в 10:14
Ответ дляМояХатаЗкраю
дивний вибір міста проживання у війну
А чим дивний?
Не люблю натовп 26 февраля в 10:14
может осушитель в квартиру решит вопрос? вы же не постоянно на улице, да и в Харькове дождей хватает...
Библиотекарь 26 февраля в 10:14
Я Хмельничанка, як я можу знати чи багато в нас опадів чи ні, якщо я тут живу все життя ? Звичайно буває сонце, буває дощик. В цьому році зима досить комфортна, сонячно було. На березень передають опади, але то не точно.
автор annelehanna 26 февраля в 10:15
Ответ дляМояХатаЗкраю
дивний вибір міста проживання у війну
Може порадите щось інше? За прийнятну ціну, з наявністю інфраструктури, перспективи вищої освіти для дитини і подалі від агресора, але в межах України?
Лапка 26 февраля в 10:15
Ответ дляannelehanna
На півдні в районі Одеси безпекова ситуація не дуже. А так як ми вже не хочемо ніде скидатися, і вкладаємо можна сказати останні гроші в житло, то враховуємо всі моменти. В першу чергу віддаленість від терористів
Чим далі на захід тим більша вологість
автор annelehanna 26 февраля в 10:16
Ответ дляБиблиотекарь
Я Хмельничанка, як я можу знати чи багато в нас опадів чи ні, якщо я тут живу все життя ? Звичайно буває сонце, буває дощик. В цьому році зима досить комфортна, сонячно було. На березень передають опади, але то не точно.
Дякую за конструктивну відповідь)
автор annelehanna 26 февраля в 10:16
Ответ дляМамин тріль
В Ужгороде дожди постоянно, метеозависимым сложно. У меня, и не только, голова постоянно болит. Не Хмельницкий конечно, вам у приезжих надо спрашивать, потому что местные к своей погоде привыкли и не ощущают.
Дякую)
Лапка 26 февраля в 10:16
Ответ дляannelehanna
Може порадите щось інше? За прийнятну ціну, з наявністю інфраструктури, перспективи вищої освіти для дитини і подалі від агресора, але в межах України?
Вінниця
Білка в колесі 26 февраля в 10:16
Ответ дляannelehanna
На півдні в районі Одеси безпекова ситуація не дуже. А так як ми вже не хочемо ніде скидатися, і вкладаємо можна сказати останні гроші в житло, то враховуємо всі моменти. В першу чергу віддаленість від терористів
Ви спочатку зніміть, може вам це місто не сподобається. Брат з родиною з Харкова з березня 2022 тут живе, їм подобається.
Просто каралева 26 февраля в 10:17
Ответ дляМояХатаЗкраю
дивний вибір міста проживання у війну
Чому? Питаю ,як жителька цього міста
Тантрический кекс 26 февраля в 10:17
Ответ дляannelehanna
Може порадите щось інше? За прийнятну ціну, з наявністю інфраструктури, перспективи вищої освіти для дитини і подалі від агресора, але в межах України?
20 років жила на межі Тернопільської і Хмельницької областей. Вже 23 роки живу в Києві. Не відчула значної відмінності в кліматі
автор annelehanna 26 февраля в 10:17
Ответ дляЛапка
Ще град , сніг, метеорити, ракети і дрони
Це взагалі не смішно
Ду да ду да ду 26 февраля в 10:17
Я з Миколаєва, зараз в Хмельницькому вже 2-й рік. Мені таааак не вистачає сонця((( завжди похмуро. Сирість так, є, і всі, хто раніше жив на півдні, це відчувають.
А ще чомусь високий рівень забруднення повітря постійно. Ну і взагалі особисто мені в Хмелі некомфортно. Спробуйте спочатку просто тут пожити, потім визначитеся.
автор annelehanna 26 февраля в 10:17
Ответ дляНе будь КакСвета
Автор, бажаю, щоб переїзд пройшов максимально комфортно і Вам було комфортно в новому місці.
Я вам дуже дякую. На це важко наважитися, коли все життя було налагоджено від А до Я. Але і тут вже неможливо
6 2
Мааарковная 26 февраля в 10:18
Ответ дляЛапка
Вінниця
Я з Ха, теж планую до Вінниці. Це місто максимально схоже на Ха. Хмельницький то трохи простіше та менше місто.
автор annelehanna 26 февраля в 10:19
Ответ дляТантрический кекс
20 років жила на межі Тернопільської і Хмельницької областей. Вже 23 роки живу в Києві. Не відчула значної відмінності в кліматі
Дякую!