Брехушечка• 26 февраля 2024

В дитини перестали рости нігті на пальцях рук.

Дитина хлопчик 3.6 років, раніше обрізала нігті 1 раз в тиждень, в неділю, а це хотіла тиждень назад обрізати , а немає що стригти, думаю почекаю ще тиждень, тиждень пройшов , а нігті майже не відросли.
З чим це може бути пов´язано?
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 февраля 2024
Гризе
Кофе в лобби• 26 февраля 2024
Грызёт..
Котогосподиня• 26 февраля 2024
А на ногах відросли?
Вот Она Я• 26 февраля 2024
Згриз
ВундерКИНГ• 26 февраля 2024
Гризе або обриває.
Мої діти обривають. Я їх ее можу відучити.
Це неврологія все
Соседушка• 26 февраля 2024
Автор моєму вже 12, а вони до сих пір не ростуть😂
Самоучка• 26 февраля 2024
Грызет или обсасывает.
У моего так не растет на одной руке.
И уже школьник. Признался, что грызет.
Antoninaya1• 26 февраля 2024
Грызет, однозначно. Дочка грызла до 10 лет под корень, зато сейчас в 11, учителя замечания за маникюр делают.
тяжкаялюдина• 26 февраля 2024
Якби гриз, то це б було видно. В мене старша обламує - дуже видно, що нерівномірно обірвано
Antoninaya1• 26 февраля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Ні, рівненько так згризала. Взагалі не одразу зрозуміла, що гризе, аж допоки не застала її за цим заняттям.
Пасхальний тролік• 26 февраля 2024
Грызёт
автор Брехушечка • 26 февраля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Гризе
Мабуть гризе, бо пальці часто в роті, але так рівненько, що і не скажеш.
Недавно почав гризти😔
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 февраля 2024
Ответ дляБрехушечка
Недавно почав гризти😔
Це нервове. Подавайте щось заспокійливе. А нігті можна покрити спеціальним гірким лаком, щоб не такі смачні були)
автор Брехушечка • 26 февраля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дякую.