АяВсёЗнаю• 26 февраля 2024
Хто радив фільм Догмен, дякую!
Я з великим сумнівом почала його дивитись, бо опис не обіцяв нічого шедеврального. Але незвичний сюжет про важку долю хлопця вимусив продовжувати, наче рівно все йшло...і на останніх кадрах фільму в мене просто градом полилися сльози. Плакала навзрид з півгодини. Навіть зараз пишу крізь сльози. Боже, як же мене пройняло, чому світ такий жорстокий, чуму навколо стільки людей гірших за тварин (нація раша-виродків тільки чого варта), якою б була наша земля без людей? Питання риторичні, але цим фільмом Люк Бессон дав на них відповідь.
Рекомендую до перегляду і я.
АяВсёЗнаю
• 26 февраля 2024
Ответ дляХуАнита
Меня именно эти рыдания и останавливают. Не хочу(
Я не знаю чого мене так пробило, він наче без надриву, без епічних кадрів, всі тварини живі й здорові, трохи розтягнутий, як на мене, та в кінці оце глибоке розуміння, що тварини кращі за людей просто зносять дах. Ми і так це знаємо, але останні кадри розумних очей добермана назавжди в моєму серці.
Хочу наколоти губи• 26 февраля 2024
Я что-то не могу вспомнить о чем он. Это где мужик переодевался в тетку?
АяВсёЗнаю
• 26 февраля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Так, бо підробляв співачкою в травесті кафе.
Хочу наколоти губи• 26 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Поняла. Я не смотрела еще
После 18• 26 февраля 2024
Мужу понравился, почему-то, мне нет. Ну качественный, актёры классно играют, и все. Противный довольно, не настолько как Золотая перчатка, но в том направлении.
Вроде, сказка, но для кого? Не для детей, слишком противный, а для взрослых - слишком ненастоящий за уши притянутый сюжет.
Это лично моё мнение.
АяВсёЗнаю
• 26 февраля 2024
Ответ дляПосле 18
Это лично моё мнение.
Цілком згодна, якщо фільм не зачепив якісь внутрішні натягнуті струни, то він доволі простий. Мене тригернуло добре. Я пам´ятаю коли подивилась фільм Джокер, то взагалі не зрозуміла його, а мій знайомий впав у депресію після нього, до психолога ходив. Тож звичайно, що не всіх однаково чіпляє.
Ответ дляАяВсёЗнаю
До речі, є спільне між цими фільмами ’Джокер’ і ’Догмен’, і це не лише грим головних героїв.
Мене теж пройняло. Не до сліз, але чуттєво. Сильний фільм.
До того ж, собак люблю неймовірно.
Джинци на Флісі• 27 февраля 2024
Теж подивилась в неділю цей фільм. Дуже сподобався. Правда не зрозуміла чому деякі тут від нього ридали, я не ридала. Але фільм класний. Вчора подивилась Золотая перчатка, який тут радили. Не так зачепив. Хоча теж непоганий.
Можливо порадите щось з такого ж? Або на реальних подіях
АяВсёЗнаю
• 27 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Посмотрела. Не поняла почему вы плакали в конце.
Я сама не можу зрозуміти. Гадаю, що фільм просто став останньою краплею у повній склянці емоційного навантаження. На фоні війни, розстрілу полонених, недостачі зброї, несправедливості світу, Догмен просто тотально накрив мене розумінням, що тварини кращі за людей і ми зайві на цій планеті.
АяВсёЗнаю
• 27 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
З недавніх моїх фаворитів:
’В нікуди’ - неймовірна гра головної героїні, котра вагітною опинилась у закритому контейнері у відкритому морі.
’Гра Джеральда’ - по Ст. Кінгу. Теж майже весь фільм грає одна акторка, моя улюблена Карла Гуджино. Її героїня опинившись у смертельній пастці, знаходячись на межі реальності і маячні, вимушена слухати свою підсвідомість, вивернути усі свої дитячі травми аби мати шанс вижити і зрозуміти, що світ ззовні - то є відображенням того що всередині.
’Гра Джеральда’ багатьом не подобається, але і його шанувальників дуже багато.
АяВсёЗнаю
• 27 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Гра Джеральда - 2017 рік
В нікуди - 2023 рік Іспанія
Джинци на Флісі• 27 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Гра Джеральда - 2017 рік
В нікуди - 2023 рік Іспанія
Дуже дякую