Copy-Paste• 26 февраля 2024
Пальто 100% синтетика це
краще не брати? Sinsay.
Copy-Paste
• 26 февраля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
У меня 12% шерсти,все хорошо с пальто
12 хоть что-то .
Аноним_• 26 февраля 2024
Пилосмок.будете все збирати на собі) хоча куртку в них брала то неочікувано дуже гарна якість .я прям дуже задоволена
Аноним_• 26 февраля 2024
Ответ дляМенее Более
тяжелое,холодное.Возможно колючее
Ні все навпаки) саме шерсть буде колотися скоріше ніж синтетика, а ось тріщати то буде точно)
Злюсь до кипіння• 26 февраля 2024
Чому б ні?
Трошки походити можна в ньому, а також ви матимете сучасний вигляд
Наприклад, це:
* і його легше буде прати
Наприклад, це:
* і його легше буде прати
Менее Более• 26 февраля 2024
Ответ дляАноним_
ну я ж написала-возможно) Мне такие попадались
Copy-Paste
• 26 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Покажіть. Якщо там тренч то норм, якщо прикидається вовною то ні, скатається швидко скоріш за все.
Щось підкаже цей скрін
Злюсь до кипіння• 26 февраля 2024
Ответ дляCopy-Paste
Щось підкаже цей скрін
Я вже знайшла його. У Sinsay всі можуть зайти)
Copy-Paste
• 26 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так сподобалося. Але, порадниці переконали. Брати не буду. До того ж дістала пальто старої моделі з 100 % синтетики - то , дійсно, таке собі
Злюсь до кипіння• 26 февраля 2024
Ответ дляCopy-Paste
Я Вам щиро рекомендую завжди насамперед слухати себе❤️
Запитати поради можна, деколи люди справді можуть правильно підказати, але рішення має бути за Вами
Я сьогодні запитувала про сукню
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3493612
Тільки 5 людям вона сподобалася. Але це не зупинило мене її купити)
Я сьогодні запитувала про сукню
Ms. Анонимная• 26 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Чому б ні?
Наприклад, це:
* і його легше буде прати
Наприклад, це:
* і його легше буде прати
Ой, неее, видела его в магазине-кривое, косое, скрипучее…
Злюсь до кипіння• 26 февраля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Ого! Криве, косе... Дякую, буду знати для себе. Бо з Sinsay маю тільки лампу, ніколи там нічого не купую. Вибрала на сайті по фото.
Бо в мене є пальто з великим відсотком синтетики від іншого бренду, то воно якісно пошите.
Ms. Анонимная• 26 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Правда, якщо є в місті магазин, то краще подивитися, бо для мене фото з сайту і вживу- як очікування і реальність)єдине- колір такий самий, дуже гарний