Лукава_Кiшка• 27 февраля 2024

Порадьте фарбу на кухню

Доброго дня, хочу пофарбувати кухню, але не знаю, яку фарбу краще вибрати, можете будь ласка порадити, хто вже фарбував стіни на кухні, мені треба така щоб милась, та була стійка до пару, води і тд
Ангел-предохранитель• 27 февраля 2024
У мене вже майже 9 років Oikos - жодних нарікань
Чарівна патика• 27 февраля 2024
фарбувала на кухні шпалери фарбою alpina (латексною). в неї є різні ступені стійкості до миття. брала 3, нормально миється і не змивається). є і вищий клас стійкості - 7
Prervana• 27 февраля 2024
Любая краска с цифрой 7
У тиккурилы Луя 7
У эскаро - Аура 7
И так далее
Даю справку• 27 февраля 2024
Esksro.є і для кухні. Я дуже задоволена їх фарбами, тут дівчата порадили
Лама_мама• 11 марта 2024
Ответ дляДаю справку
А в какой цвет красили стены?
Даю справку• 11 марта 2024
Ответ дляЛама_мама
А в какой цвет красили стены?
Білий, є кілька акцентних стін. Його тут не люблять, а я два роки насолоджуюсь. Майже всі плями гарно витераються просто мокроютряпочкою