НетЕщеНаверное• Изменено 27 февраля 2024

Ситуація неприємна, не знаю, чи варто було доказувати свою правоту?

Я з дитиною зараз проживаємо в гуртожитку. Тут є так звана ігрова зона, яку виділили спеціально для дітей. Вчора ми гуляли у цій ігровій та пішли раніше за годину до закриття, після нас ще лишалось декілька дітей, але вони були без батьків (дітям на вигляд по вісім років). На ранок один зі співробітників застав невелику групу осіб, які спілкувались між собою, в тому числі й нас з дитиною, та запитав, чи ми не були у ігровій вчора? Ми відповіли, що були, але після нас ще лишались інші діти. Цю розмову чули чоловік 15.
Згодом комендант зібрав всіх мешканців, щоб обговорити порядки в гуртожитку, в тому числі й те, що після вчорашніх ігор та кімната була мало не розгромлена (це все так подав комендант). Всі здивовано почали перешіптуватись, хто та що там натворив. Потім попросив підняти руки тих батьків, чиї діти грались в кімнаті. Я підняла руку, так як справді ми грали там, але я не уточнила при широкому загалі, що ми пішли раніше, отже більша частина мешканців, певно, зробили висновок, що моя дитина одна з розбишак, а я, як мати, не проконтролювала порядок в ігровій. Потім нас попросили прибрати. Пішла я та ще дві матері. Там було перевернуто декілька стільців, розкидані іграшки (матеріальноі шкоди речам завдано не було).
Розумію, що ситуація не те щоб страшна, але весь день про це думаю і питаю себе, чому я одразу на зборах не сказала, що ми були там, але пішли раніше. Так як після того випадку ігрову закрили на два тижні як покарання. Виходить, що ми якимось чином причетні до цього в очах батьків інших дітей, які не зможуть гратись там два тижні, адже я підняла руку.
Треба було все ж на зборах дати пояснення, що ми не причетні до гармидеру?
Лялька в колисці• 27 февраля 2024
Не ходите туда больше

ЧупакабраЗеБест• 27 февраля 2024
и фиг докажешь. вас подставили.
Аноним НаВсеГда• 27 февраля 2024
Забейте. О вас даже минуту никто не думал.
СКИБИДЫШь• 27 февраля 2024
просто у вас склонность брать вину на себя
Дуболом• 27 февраля 2024
Ну убрали и убрали. Забить и забыть. Тем более, что ничего не было сломано. Вы слишком впечатлительная.
Вам телефонограмма• 27 февраля 2024
Да, стоило подчеркнуть, что когда вы уходили, все было ок. Но сейчас я бы уже не переживала. Все равно все забудут в ближайшие дни.
Жинси на дитину• 27 февраля 2024
Лицо кирпичом- пускай доказывают, что вы виноваты.
Люблю порядок• 27 февраля 2024
Я би проговорила ситуацію з комендантом якось. Типу, що от була ситуація. Всіх присоромили, а по факту там було просто трохи не прибрано. Ви не бачите своєї вини, хоча взяли відповідальність на себе. Прохання на майбутнє не соромити всіх отак безпідставно або чіпляти камери.
Або забийте і все :)
ПушАпница• 27 февраля 2024
Так, треба було зауважити, що ви пішли раніше, але нічого страшного не сталося, щоб зараз про це переживати.

Болтушка Му• 27 февраля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
дамаАмстердама• 27 февраля 2024
Это реалии совместного проживания. Учитесь быть более твердошкурой и стрессоустойчивой. Пригодится
КаРаКаТиЦа• 27 февраля 2024
Идите работать и снимайте нормальное жилье.
Дуболом• 27 февраля 2024
Это где-то за границей так самоутверждаются за счёт беженцев? Закрыли на две недели в качестве наказания...
Своего не предлагать• 27 февраля 2024
Треба було на зборах озвучити, що коли ви пішли все було гаразд, залишались якісь діти. Таке шось, типу ви му-му
автор НетЕщеНаверное • 27 февраля 2024
Ответ дляДуболом
Так, це за кордоном )
Чесно кажучи, ситуація не така страшна. Нічого не зламано. Дуже неприємно, що ми в чужій для нас країні, а дорослих, як котенят, тикають носиками в калюжу. Могли просто запросити в кабінет тих, чиї діти грались вчора, а не публічно влаштовувати розбірки
автор НетЕщеНаверное • 27 февраля 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
На жаль, поки що не можу. Знаходимось на стадії оформлення документів як біженці за кордоном. А так би з радістю
автор НетЕщеНаверное • 27 февраля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Треба. Якщо десь про цю ситуацію ще почую - акцентую увагу на тому, що ми пішли раніше
Дуболом• 27 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Так, це за кордоном )
Ну так это именно самоутверждение за вас счёт. Не берите близко к сердцу. Может установите дежурство с мамами и проверяйте, чтобы был перед закрытием порядок.
КаРаКаТиЦа• 27 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Тоді терпіння вам! І знайте, ще це все тимчасово!

ТайТаке• 27 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
В игровой нет камеры?
Шалена невинність• 27 февраля 2024
Ви гралися-прибрали.Все ж нормально.За собою на наступний раз прибирайте,тоді будете почснювати-пішли раніше,за собою прибрали.
Море Щастя• 27 февраля 2024
а мамы убирали чьи дети там оставались после вас или все свалили на вас
почему дети другие были без взрослых вот что нужно было озвучить и г де были родители этих детей
Фиона Шрековна• 27 февраля 2024
Можете собрать жителей и пояснить ситуацию? Расскажите как было и предложите чтоб впредь не возникало таких ситуаций, назначить либо ответственного, либо дежурства по очереди, чтоб мамы следили каждый вечер в каком- виде остается комната.
Гопница-Советчица• 27 февраля 2024
Обязательно обсудите ситуацию с каждым родителем
Напишите письмо и повесьте на доску объявлений - а вдруг вы кого о пропустили.
Креститесь, клянитесь и божитесь, что не ваш ребенок перевернул стул.
Привлеките к этой проблеме как можно больше общественного внимания,пусть все и каждый знает, что вы ни при чем. Но показывать пальцем на причемов вы не будете!
Як_наготую...• 28 февраля 2024
Если комната закрывается на ключ, то может сделать как у нас в жк?
Каждый, кто идёт играть, берет и возвращает ключ под запись у администрации. Если ещё кто-то пришёл, а вы уходите, то ключ переписывают на него. В итоге все убирают по немногу, но основная уборка на последнем, сдавшем ключ.