po_li_na-49a8• 27 февраля 2024

Нідерланди тимчасово припинили приймати нових переміщених українців, які...

Нідерланди тимчасово припинили приймати нових переміщених українців, які потребують житло. Причина — переповненість притулків через те, що більша частина потребуючих притулку наразі є трудовими мігрантами, а більшість людей, що отримали тимчасове житло від держави, не виїжджають з нього до орендованого. Наразі немає жодної інформації, коли прийом відновиться. Раджу прийняти це до уваги тим, хто планував отримати прихисток в цій країні.

Я не пойму, то кричат что беженцы не работают, то если работают -то трудовые мигранты? чего им надо то. еще и Шольц отказался Таурус поставлять. такое
Блискавична• 27 февраля 2024
Ви уважно прочитали новину, яку тут запостили? Один притулок в одному місті тимчасово закрився. До чого тут всі Нідерланди?

Falcon82• 27 февраля 2024
Вы недорабатываете. Нужно ещё Макрона притянуть. Для пущей картины
автор po_li_na-49a8 • 27 февраля 2024
Ответ дляБлискавична
потому что это единственный регистрационный центр
Блискавична• 27 февраля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Ні, є інший. Тер Апель / Ter Apel.
Це все гуглиться за хвилину
Блискавична• 27 февраля 2024
https://help-ukraine.nl/refugee/how-to-get-to-the-...
автор po_li_na-49a8 • 27 февраля 2024
Ответ дляБлискавична
Ні, є інший. Тер Апель / Ter Apel.
Це все гуглиться за хвилину
и там давно не принимают, гуглится это тоже надеюсь?
Sentjabrinka• 27 февраля 2024
Ответ дляБлискавична
Ні, є інший. Тер Апель / Ter Apel.
Це все гуглиться за хвилину
Он для беженцев, а не для украинцев

автор po_li_na-49a8 • 27 февраля 2024
Ответ дляБлискавична
https://www.refugeehelp.nl/ru/ukrainian-refugee/ar...
Блискавична• 27 февраля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Перейдіть за моїм посиланням, це офіційний сайт, там все є, і про закриття того першого
Блискавична• 27 февраля 2024
Ответ дляSentjabrinka
Он для беженцев, а не для украинцев
шта?
Sentjabrinka• 27 февраля 2024
Автор, а чего вы так нидерландами озаботились?
Sentjabrinka• 27 февраля 2024
Ответ дляБлискавична
шта?
То что написала
автор po_li_na-49a8 • 27 февраля 2024
Ответ дляБлискавична
у меня официальный,а не юкрейн хепл. с Доменом NL
автор po_li_na-49a8 • 27 февраля 2024
Ответ дляSentjabrinka
просто поделилась инфой может кому то пригодится
Sentjabrinka• 27 февраля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
И в Нидерланды не поедут?
Sentjabrinka• 27 февраля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
А нидерландский гугл переводит?
автор po_li_na-49a8 • 27 февраля 2024
Ответ дляSentjabrinka
А нидерландский гугл переводит?
да
Sentjabrinka• 27 февраля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
да
Гугл напереведет вам
автор po_li_na-49a8 • 27 февраля 2024
Ответ дляSentjabrinka
Гугл напереведет вам
о господи
https://www.rbc.ua/ukr/news/niderlandah-zakrivsya-...

Sentjabrinka• 27 февраля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
о господи
А мне к чему, я нидерландским свободно владею
Блискавична• 27 февраля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Я Вам дала посилання на сайт з доменом NL: help-ukraine.nl
Ви сієте недостовірну інформацію
автор po_li_na-49a8 • 27 февраля 2024
Ответ дляSentjabrinka
ну молодец, так в чем вопрос тогда?
Sentjabrinka• 27 февраля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
ну молодец, так в чем вопрос тогда?
Вопросов нет
Sentjabrinka• 27 февраля 2024
Ответ дляБлискавична
Ви сієте недостовірну інформацію
Да все верно Полина написала
автор po_li_na-49a8 • 27 февраля 2024
Ответ дляБлискавична
Ви сієте недостовірну інформацію
https://www.trouw.nl/binnenland/opvang-oekrainers-...
учитесь искать информацию, вы сеете недостоверную
Sentjabrinka• 27 февраля 2024
Полина, эти центры периодично закрываются, и в октябре такое было
автор po_li_na-49a8 • 27 февраля 2024
Ответ дляSentjabrinka
а, понятно. ну если кто-то хотел ехать, то им будет полезно
Sentjabrinka• 27 февраля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Пока они доедут уже опять откроются, но в Нидерландах проблемы с жильем и украинцам социальное жилье не предоставляют, в лучшем случае селят по несколько семей, это в идеальном случае
Блискавична• 27 февраля 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Читаємо уважно: ’Якщо ви тільки приїхали, ви МОЖЕТЕ звернутися до одного з пунктів гуманітарної служби. В таких пунктах присутній Червоний Хрест, там можна відпочити та отримати інформацію про притулки та подальшу подорож. Адреси таких пунктів:...’ І далі ці дві адреси, одна з яких вже закрита.
І далі ’Зверніть увагу: реєстрацією та розподілом новоприбулих займається НЕ недержавна організація Червоний Хрест, а нідерландські державні установи. Представники ЧХ (здебільшого волонтери) дуже обізнані, вони нададуть вам всю необхідну інформацію, але безпосередньо займуться вашою справою держслужбовці. У пункті ж ЧХ вам допоможуть консультацією, ви там можете зарядити телефон, отримати напій та, можливо, їжу чи базові медикаменти, але НЕ залишитесь на ніч та НЕ отримаєте житло.’
Тобто, біженців приймають, а реєструють їх не в тих двох пунктах, які ми тут обговорюємо.
Sinilga• 27 февраля 2024
Забыли написать, что новое правительство активно обсуждает, что война не на всей территории Украины и надо бы обратно посылать всех. Хватит людей пугать.