Спілий баклажан• 27 февраля 2024

Перше побачення. Стиль одягу

Дівчатка, збираюсь на перше побачення в не знаю що надягнути святкове. Маю таке пальто і такі черевики на каблуку. Ще планую вузькі темні джинси і світер. Що скажете про мій лук?
Мені 33 роки, брюнетка середньої статури. Волосся трохи нижче плечей.
Редисочка• 27 февраля 2024
Куди йдете?

Захекалася читать• 27 февраля 2024
Оденьтесь как комфортно вам и в удовольствие.
Вы описали нормальный наряд
Галя-краля• 27 февраля 2024
Джинсы и свитер еще норм, а эти ботинки с пальто вместе - колхоз
автор Спілий баклажан • 27 февраля 2024
Ответ дляРедисочка
Куди йдете?
Не знаю куди поведе, домовились зустрітися біля входу в місцевий парк
Мочалкин блюз• 27 февраля 2024
Навіщо святкове? Будьте собою. Ще нема чого святкувати.
МояХатаЗкраю• 27 февраля 2024
Подмигашка• 27 февраля 2024
Автор какие каблуки? Может ещё бежать придётся.
ФруктЕщеТот• 27 февраля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
фото
Прям всё трендовое
Попразендовна• 27 февраля 2024
Губы на фото жесть

Мочалкин блюз• 27 февраля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Не «поведе», а запропонує щось. Ви ж не святкове цуценя на ремешку, щоб вас вести. Взагалі сама запропонуйте, як радше вам час провести.
автор Спілий баклажан • 27 февраля 2024
Ответ дляПопразендовна
Губы на фото жесть
То не я
МояХатаЗкраю• 27 февраля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
На ночь глядя ?? Может он маньяк ???
автор Спілий баклажан • 27 февраля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
На ночь глядя ?? Может он маньяк ???
При чому тут сьогодні? Завтра після роботи домовились, але зараз прошу цю що надягнути
МояХатаЗкраю• 27 февраля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Зачем в парк ? Пусть вас ведет в какой-то генделык и сначала вкусно покормит.
Подмигашка• 27 февраля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Теперь понятно почему вы предложили одежду выше.
автор Спілий баклажан • 27 февраля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну ми домовились там зустрітись, обоє будем після роботи, голодні, то мабуть поведе кудись. Якщо ні, то запропоную
Меряю линейкой• 27 февраля 2024
Я б чулкі вдягла на поясі
автор Спілий баклажан • 27 февраля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Я б чулкі вдягла на поясі
Ні, я до теплих днів ношу теплі речі, бо потім буде капець з циститом, навіщо воно мені
Редисочка• 27 февраля 2024
Ви на тих каблуках можете йти? Не втомитеся? Я би кеди взула

автор Спілий баклажан • 27 февраля 2024
Ответ дляРедисочка
Постійно ходжу на каблуках, тому звикла
Виправлялочка• 27 февраля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Кроссовки или другая обувь, в которой удобно долго/быстро ходить.
Не узкие скинни, а нормальные джинсы. Ну какие скинни под такое пальто.
Точная копия плова• 27 февраля 2024
Обувь не нравится как по мне неактуальны уже давно .
Инфотуфелька• 27 февраля 2024
Все окрім взуття норм. Щось інше є окрім цих черевиків?
ОдинРазНадетое• 27 февраля 2024
Одягайте те, що носите зазвичай. Навіщо зі шкіри лізти, щоб сподобатися.
Він має побачити Вас справжню, Ваш справжній стиль одягу, зробити висновок, підходите Ви йому чи ні.
В жінок чоловіки закохуються і коли жінка в худі, а на голові жирна гулька...
Файно Замало• 27 февраля 2024
Какой колхоз...
ОдинРазНадетое• 27 февраля 2024
Ответ дляФайно Замало
Какой колхоз...
Може він зі села)