кнопкодав• сегодня в 12:58

Чому люди не хотять щоб їх називали своїми іменами? Ситуація з дітьми

Гуляли з донькою на майданчику, познайомилася в хлопчиком Леонідом, дітям по 4 роки. Я не задумуючись назвали хлопчика Льоня, як його мама визвірилась… Чуть не криком почала говорити, що його тільки Леонід називати. Я ж не проти, просто не знала, а це прям агресія почалася перед дітьми ще й… Не можна нормроег було сказати? Не приємно від такого
Кіна не буде• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
А мені пофіг : і Лєна, і Олена, хоча я Альона.
Іноді можу поправити, іноді постіше не звернуи уваги.
Але щоб бісило, то точно ні
Так в тому і справа, що всі ми різні, тому щоб не гадати, називати людину так як вона представилася

Бавовнятко• 1 час назад
Ответ дляПишу з калідору
Та ні, бо мені байдуже, а тільки у мамок Леонідів, Олексанрів та Доздроперм є проблеми.
Я Марина, називають Марічка на ЗУ, дома Маша, Марія, Маришка, Маринчик, Мариночка, Мари...
На всі форми реагую однаково. Навіть коли на 2 дні раніше вітає хтось з ДР, дякую і все. Оточуючи не повинні знати або пам´ятати всі ваші нюанси та деталі, це реальність
Вам все одно як вас звати: Марина, Марія, Маша, Марічка. Але хто вам сказав, що це норма? Для інших людей неприйнятно, коли їх називають чужим іменем, і це таки варіант норми.
Леди Г• 1 час назад
Ответ дляЗавжди недо...
Странно

Марічка — це ніжна та популярна українська пестлива форма жіночого імені Марія. Саме повне ім´я має давньоєврейське походження (від Міріам) і означає «пані», «кохана» або «гірка».Походження та значення

Повне ім´я: Марія
А они записали как Маричка
А потом удивляются, что никто не в курсе.
Леди Г• 59 минут назад
Ответ дляБавовнятко
Десь же живуть такі батьки, як автор. Які вчать порушувати кордони інших. У моїх дітей скорочували виключно, якщо дитина сама так представлялася. Були Софії (без Сонь, Соф), Георгій, Платон, Григорій, і в той же час Гриша інший був, була Тамара, Анжеліна, Маргарита (яка не Рита), Дмитро був Дмитрик або Дмитро і не Діма і не Дімон, але у нас школа не на зоні була.
А Дмитриев называют Димами только на зоне???
Вот это вас жизнь помотала. Я такого не знала, но вам виднее, конечно.
Леди Г• 58 минут назад
Ответ дляКумедна
падалка ?
Там мать та ещё падалка
Леди Г• 57 минут назад
Ответ дляВилосипедниця
Марія це не Маша. Вплинула русифікація.
Марія це марічка, маруся, Марійка і тд
Але не Маша
Дух Фарион, изыди!
Леди Г• 56 минут назад
Ответ дляВилосипедниця
Саша це теж доречі з радянщини тягнеться.
Всі ці маша, паша, Саша, Катя і тд
Олександр це Олесь, лесик, Сашко.
Але не Саша!
В мене в сестри Олександр, йому 18 років і всі 18 років він Олександр, в родині його називають всі Лесик або ж Санчо
Санчо
Господи. Чего тут только не прочитаешь.
Кіна не буде• 55 минут назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Так.
У нас вчителі на початку вересня запитують дітей, чи можна скорочувати імена і як.
Я курси викладаю у старшокласників, в мене були дві Софії, я запитала кого з них можна називати Соня, виявилось що обох тільки так і можна, в журналі обидві Софії).
Леди Г• 54 минуты назад
Ответ дляПухнасті штани
Ирина Дмитриевна, ты ли это? Дітки, як правильно Міша чи Михайлик?
Ага, Миши и Маши - то диты не наши! Наши - Маричка и Мыхайлык

Бавовнятко• 53 минуты назад
Ответ дляЛеди Г
А они записали как Маричка
Для тих, хто ментально назавжди в срср: зараз нема талмуда з переліком ’дозволених’ імен. Зараз можна назвати дитину любим іменем, навіть чудовим українським іменем Марічка.
Твердая валюта• 53 минуты назад
Ответ дляЛеди Г
Варвару сокращают, конечно же. У дочери есть одноклассница Варя. А подружка с танцев - Эми (Эмилия). Одноклассника Максима называют Макс. Остальные никогда и не сокращались. Как можно сократить Платона?
Платик, Тон
Пишу з калідору• 51 минуту назад
Ответ дляБавовнятко
Норма — це загальноприйняте правило, в темі видно та і в житті що це питання загальноприйнятим рахувати не вийде, бо всеодно будуть ті що щось пішло не так. Я впевнена, що мама Леоніда нервова не тільки по цьому питанню, є такий прикукурений тип - все що не з її мірочка нервує, могла б попередити або на край поправити вперше, а не вести себе як хамло трамвайноє.
Я особисто інколи посміхаюсь і мені цікаво від нової вигаданої кимось форми мого імя, можливо тому що мамусик так назвала що грубо і не назовеш, що не кажи все класне
Твердая валюта• 50 минут назад
Ответ дляЛеди Г
Санчо
Господи. Чего тут только не прочитаешь.
Чувствуется разница между сашкой и санчо 🤌
Твердая валюта• 49 минут назад
Ответ дляПишу з калідору
Давайте ваше имя в студию)
Леди Г• 47 минут назад
Ответ дляБавовнятко
У неї донька не Марія, а Марічка - це повне ім´я у паспорті. Ви - яскравий приклад чому не потрібно самостійно називати людину як вам хочеться. Називайте її іменем і все буде ок.
И что? У Марички корона спадет, если она поправит? Сложно догадаться, что можно Маричкой в паспорте назвать, если это просто сокращение от Марии и все это знают.
Леди Г• 45 минут назад
Ответ дляВилосипедниця
Так це нормально для вас! А для інших це може бути не нормальним і ви повинні поважати цей вибір, а не скорочувати до Насті тільки тому, що для вас це норма.
Это для всех норма, а не для меня.
Но в разговоре с вами чувствую потребность в уточнении: для всех адекватных.
Пишу з калідору• 45 минут назад
Ответ дляТвердая валюта
Давайте ваше имя в студию)
Та ужеж дала, что я только не дала, или еще объём талии и рост написать, чтобы с эпитетом можно было, как с отчеством
Девочки, спасибо за тему, от души с комментариев угораю
МУСЯкомарова• 44 минуты назад
Были в моем классе три Оли. А Точнее Оля, Лёля и Лёся, потому что хрен различишь какую зовешь))) и пришла к нам в класс Снежанна. и прибилась к тем Олям. Ну короче дети думали как ’это’ сократить, но нет... она - Снежанна... Так и осталась Снежанна без подружки. Потому что детям долго и неитересно выговаривать это все.
Леди Г• 44 минуты назад
Ответ дляВилосипедниця
Так, невихованих людей багато, але вони в меншості.
Все ж таки більшість буле називати дитину Анна
Это были дети 5 лет, они просто адекватные, с нормальными родителями. И девочка отзывалась на Аню, ее это не травмировало. Что как бы намекает, что АННОЙ она была только для притрушенной матери

Кіна не буде• 43 минуты назад
Ответ дляЛеди Г
Боже, какие бывают закомплексованные люди
Вот так общаешься, думаешь, что общаешься с адекватным человеком. А она блин Наталия и за Наташу будет кровная месть
Но ведь совсем по разному звучит Наталия и Наташа. Зачем называть Наташей, если представились Наталией? Я сама Наташа, все детство ненавидела свое имя именно из за этого ша в конце. Сейчас пофик)
Бавовнятко• 42 минуты назад
Ответ дляПишу з калідору
Не кожен згоден як ви, ставити на перше місце комфорт оточуючих і боятися слово сказати проти думки інших. Для вас ви - завжди на другому місці, аби лише не наполягти на своєму. Швидше за все, вас так виховували з дитинства - без права голосу і своєю думки. Сьогодні ти Марина, завтра Маша, післязавтра Марія.
Ви зручні для суспільства, не конфліктна, на все згодна, але не всі хочуть мати роль зручних. Цей уявний Леонід з дитинства має те, чого не маєте ви у дорослому віці - почуття гідності і самоповаги. І це виховується з дитинства
Пишу з калідору• 42 минуты назад
Ответ дляБавовнятко
І тут срсрсрср, зайшла в нормальну тему порезвіться ’і тут начинается тоже самое’(цитата)
Кіна не буде• 42 минуты назад
Ответ дляВільнаНазавжди
У меня есть хорошие приятели у которых статус уровня мера города миллионника.
У них сын Матвей , и мы с улыбкой называли его Мотя . Так и мама говорит на него . Без вопросов и надутых надменно губ.
Потому что им нравится Мотя, при чем здесь мер или нет?
КаваЗМолоком• 42 минуты назад
Багато дивних
Бавовнятко• 41 минуту назад
Ответ дляЛеди Г
Важко запам´ятати: людину називають її іменем! Якщо забули - перепитайте як звуть. Складно?
Леди Г• 41 минуту назад
Ответ дляВилосипедниця
Ви не розумієте про що тема
Георгій може бути Гошою, якщо він хоче. А якщо ні, то він має право бути Георгієм і ви повинні це толерувати
А кто с этим спорит? Но если он не хочет, то он об этом может спокойно сказать, правда? И тогда люди будут знать, что он не хочет. А при знакомстве они этого не знают, правда? И называют привычным сокращением. И это нормально.
Леди Г• 40 минут назад
Ответ дляКрестьянинДиор
Обычно народ, который не может запомнить имя человека обращается ’Слышь, ты’, сидя на картинах и сплевывает слюну через выбитый передний зуб)))
С каким жизненным опытом попадаются люди на советчице!
МУСЯкомарова• 40 минут назад
Ответ дляКіна не буде
Ну я тоже Наташа... как меня в детстве друзья только не называли))
Ната, Натка, Тата, Туся, Натуся, Натуля, Таша, Тошик-Татошик... но чтоб Наташа))) это только на уроках учителя))) а да, я Наталья, это та еще жопень в паспортном столе была... Наталья или Наталия
Бавовнятко• 39 минут назад
Ответ дляЛеди Г
Притрушені - ті, хто не ладен запам´ятати ім´я дитини і називає її як заманеться.
пьЯНА• 39 минут назад
Я всю жизнь была Елена, а сейчас я то Олина, то Олэна, то Олена. Вот где боль! Не могу привыкнуть, иногда просто не ’ слышу’ что меня зовёт кто-то, обращается ко мне.
Зачем надо переводить имена, непонятно. Своих детей назвала так, чтобы их имена звучали одинаково.