Хитрушка-чекушка• 28 февраля 2024
Мами дівчаток .. порадьте подарунок
Мами дівчаток. … підкажіть будь ласка , які зараз подобаються сумки /рюкзак не для школи дівчаткам 9 років. ( в мене два хлопці взагалі не знаю що подобається дівчатка в цьому віці) Може порадьте щось інше… думала ще якісну біжутерію ... Потрібно подарунок.. бюджет 500-800грн. Буду вдячна.
Хитрушка-чекушка
• 28 февраля 2024
Ответ дляЛюблю пиво
А чому рюкзак /сумка?
гадаю .. що ця річ не буде зайвою.. навіть якщо буде декілька.. можете порадить щось інше.. бо більше нічого в голову не приходить
Хитрушка-чекушка
• 28 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Моей 8- купила ей в ЛС вайкики рюкзак за 550 грн
Дякую
Люблю пиво• 28 февраля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Гроші пораджу.
Купувати сумку або рюкзак не знаючи вподобань це не ок
Хитрушка-чекушка
• 28 февраля 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Гроші пораджу.
треба подарунок.. гроші не підходять
Люблю пиво• 28 февраля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
треба подарунок.. гроші не підходять
Чому?
Реанимация• 28 февраля 2024
Купіть гамак. Правда. Я дарувала, дівчинка 9 років у захваті. По ціні 790 гривень.
Levitate дуже кльової якості і кольорів.
ЯблокоРаздора• 28 февраля 2024
Набор скетч маркеров и альбом к нему.
В таком возрасте почти все рисуют
МУСЯкомарова• 28 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Добре коли є де його приткнути… бо може воно й кльове, але як нема куди вішати то такий собі подарунок.
МУСЯкомарова• 28 февраля 2024
Я нещодавно племінниці рюкзак попіт купувала в Вайкікі. Їй майже девʼять. Але це вона сама захотіла, я їй пропонувала кілька варіантів подарунку, вона обрала.
То ж треба знати смаки та вподобання конкретної дитини
Може спитаєте напряму? Батьків, чи дитину..
Безсовісна кума• 28 февраля 2024
Плюсуюсь до маркерів. Фабер кастелл чудові.Сумка/рюкзак, вибрана не особисто, моїй дитині сумніваюсь що сподобалась би.
Реанимация• 28 февраля 2024
Придивіться до гарненького дитячого гаманця, покладіть туди 10 баксів і подаруйте. Доповніть шоколадкою. Все гарненько запакуйте в папір і підпишіть.
Безсовісна кума• 28 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Дякую, що нагадали.Все збиралась купити.Дитина буде у захваті.Вже тепліє, в парк саме то👍
Инфотуфелька• 28 февраля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
С героями любимых персонажей или кошку/сову.
Реанимация• 28 февраля 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Гамак то супер ідея. Я вже перевірила на всіх кому дарувала. Levitate круті, займають мало місця (трохи більші ніж пляшка 0.5 літра) яскраві, еко-френдлі, мільйон ’так’ аби купити і подарувати.
Безсовісна кума• 28 февраля 2024
Ответ дляРеанимация
Купила вже тент та ламазак...сьогодні ж замовлю гамак, зупиняло, що не знала щодо кріплень.А тут усе зрозуміло, дякую💗