Вітаю!
Дитина(7років) дуже просить відвідувати заняття з робототехніки. Цікавить офлайн формат, Київ, Лівий беріг.
Може Ваші діти відвідують - порадьте🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Щось Гугл мені не дуже зміг допомогти🤦♀️
Магиня• 28 февраля 2024
Ответ дляkrap
Сколькоільки років дитині? Наче бачу тільки від 9років у них заняття
8 років, там рвзні програми, з 8ми точно модна, але думаю все залежить від дитини
Магиня• 28 февраля 2024
Ответ дляkrap
Дякую за підказку, спробую пошукати на Лівому таке, тільки як їх у Інесі шукати?..
Клуб за місцем проживання. Наші є на найті району. І зазвичай у них є групт в фейсбусі.
ЧупакабраЗеБест• 28 февраля 2024
Ответ дляkrap
открываете по очереди сайт каждого дворцапионеров,вот наприимер пишете ’дитячий будинок творчости Дарницькой район’