Советчица Года• 28 февраля 2024

Є тут бʼюті-майстри?

Є на форумі Порадниці, які професійно надають послуги краси? Манікюр, епіляція, стрижка, косметологія?
Бо інколи хочеться запитати щось із цієї сфери, а тут усі відправляють в Гугл )
Воленс-неволенс• 28 февраля 2024
Их полно здесь. Но кто вам выдаст какие то рабочие секреты

Святатабожа• 28 февраля 2024
Я -колорист , спрашивайте
Море Щастя• 28 февраля 2024
Нещодавно була тема від косметолога, яка пропонувала задавати запитання. Але замість запитань по зовнішності всі почали питати скільки вона заробляє, чому не працює сама на себе, а чому взагалі працює якщо не має медичної освіти, а з ким її діти доки вона днями працює, тикати тим що працювати взагалі тупо, от вони не працюють, а гроші чоловік дає. Тому це двустороння проблема :) тут просто треба потрапити на момент, коли планети зійдуться в потрібній фазі, щоб отримати реально корисну пораду
Tivoli• 28 февраля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Косметолог явно создала тему с анонимами)
ТайТаке• 28 февраля 2024
Ответ дляСвятатабожа
Я -колорист , спрашивайте
Аир тач . Хенд тач , меллирование на результат сильно отличаются техники?
Diamond_777• 28 февраля 2024
Ответ дляСвятатабожа
Я -колорист , спрашивайте
А можна я запитаю будь ласка .
Крашусь вдома фарбою Ducastel Subtil Infinite безаміачною тон 5.12.
Мені чомусь в магазині постійно хочуть додати до неі 6% окисник.
А я вперто купую 3%)))))
Хіба 6% не порушить формулу безаміачноі фарби?
Святатабожа• 28 февраля 2024
Ответ дляDiamond_777
А можна я запитаю будь ласка .
А я вперто купую 3%)))))
Добрый день. Конечно нет) 6% обеспечит вам более быстрый результат и меньшее воздействие на волосы. Амиачная и безамиачная отличаются только аллергией на амиак
Святатабожа• 28 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
Отличаются внешним видом и желанием определённого результата. Сложные техники используют когда хотят красится реже
Diamond_777• 28 февраля 2024
Ответ дляСвятатабожа
6% більше шкодить волоссю, чи не так?

Святатабожа• 28 февраля 2024
Ответ дляDiamond_777
6% більше шкодить волоссю, чи не так?
Нет не так. 6% окислитель быстрее обеспечивает осветление/зетемнение что позволяет сократить время воздействия на волосы.
Наша взяла• 28 февраля 2024
6% дає більш яркий колір ніж 3%
Diamond_777• 28 февраля 2024
Ответ дляНаша взяла
6% дає більш яркий колір ніж 3%
У мене темний колір,
То з 6% він буде темніший чи світліший?
Наша взяла• 28 февраля 2024
Яркіший блискучіший