Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 февраля 2024

Кто практиковал интервальное голодание? 18/6

Ну или другие схемы. Как вам результаты?
БлинчикБезСметанки• 28 февраля 2024
Хороші результати. Але все ж треба контролювати вуглеводи і переходити на стиль життя за цим принципом.
Не може бути такого сьогодні да, завтра ні.
І ніяких яблучок в період голоду і тд.

Чесно брешу• 28 февраля 2024
Їла 2 чі на день без перекусів, солодкого, алко. Скинула непогано. Але потім вага повернулася, коли почала їсти як завжди.
Lena_Iva• 28 февраля 2024
В моем случае 18 часов голодание было. Ела с 12 дня до 20:00
При этом был подсчет калорий. Скинула 25 кг за три месяца
Хачапууури• 28 февраля 2024
Років 25 періодично на цій дієті після свят
Найбільше - не їла після 17.00 вечора і до 9.00
Мінус 25 кг за три міс, після першої вагітності
Леннон_Жив!• 28 февраля 2024
Я сиділа їла все але дозовано і не переїдаючи, вага не повернулась за 3 місяці. Але я худла з великої ваги 90+ скинула кіло 7 і розслабилась зараз хочу ще сісти на неї
Marmu• 28 февраля 2024
я їла десь 7-8 год двічі, десь о 12-13 та потім о 18-19. я взагалі худа, але на нейролептиках набрала 3 кг. цей раціон у мене більше інтуітивний, я все життя приблизно так їла, не уявляю, як люди тричі на день їдять, а то і більше. але треба їсти нормальну порцію, обов´язково жири зранку. вагу не скинула, але я за калоріями не стежила. зараз 2 місяці на кето, то ті 3 кг злетіли ще після першого тижня, хоча я навпаки стала більше їсти по калорійності. зараз уже устаканилось, їм десь стільки ж, як і до кето.
ЯниЯ• 28 февраля 2024
Худела на 1200 калорий и интервальном 8/16

ЯниЯ• 28 февраля 2024
Ответ дляLena_Iva
Это 8/16, а не 6/18.
Lena_Iva• 28 февраля 2024
Ответ дляЯниЯ
Это 8/16, а не 6/18.
Да,чуть перепутала, не критично.
Зоркая Зорро• 28 февраля 2024
Скинула 6 кг, потом началось плато, я забила и набрала еще больше, чем было
КоролеВешна• 28 февраля 2024
Любое сокращение еды вам поможет. Меньше еды, меньше вес. А каким образом вы это будете делать, считать калории, урезать порции или время для еды, в любом случае любой вариант поможет
СкиниУскачи!• 28 февраля 2024
я одна кому це не допомогло? півтора місяця дієти результат нульовий
В моїй хаті моя правда• 28 февраля 2024
Это не голодание, а обычный режим. Есть эффект от 20/4 и полным исключением простых углеводов и соблюдением КБЖУ. И навсегда. Иначе нет смысла.