Bransoletka• 28 февраля 2024

❗️Україну планує відвідати спецпредставник Китаю з питань Євразії.

"❗️Україну планує відвідати спецпредставник Китаю з питань Євразії.

Планується, що також він відвідає рф, Францію, Німеччину та Польщу."

З якого приводу? Може все-таки йдуть якісь закулісні перемовини. Я так розумію, що ЗЕ не прочто так їздив в Саудівська Аравію, де дивним чином Володін теж був
Леска• 28 февраля 2024
Звісно що йдуть підкилимні перемовини.

Seehund• 28 февраля 2024
Не будем себя тешить пока надеждами и страхами.
GIJane• 28 февраля 2024
Дивлячись на те, як зараз рівняють те, що залишилось від українського Донбасу, навіть не знаю, чи добре це чи погано.
Навіть якщо про шось домовляться, це ж ненадовго.
Он вже двіж памагітє-асвабадітє з Придністров´я.
автор Bransoletka • 28 февраля 2024
Ответ дляGIJane
Нічого в Придністров´ї не буде
GIJane• 28 февраля 2024
Ответ дляBransoletka
Нічого в Придністров´ї не буде
Я не кажу прям зараз, років через 3-5
автор Bransoletka • 28 февраля 2024
Ответ дляGIJane
Я не кажу прям зараз, років через 3-5
На перспективу так, якщо в нас бойові дії затихнуть ( не кінець, а саме закінчення гарячої фази)
LudaSHS• 28 февраля 2024
Кто знает, там слухи что и арабы выступали за перемирие.
В тот май, что Уй приезжал, нас пробовали закидать в Киеве баллистикой.

А как такое?

❗️РФ отрепетировали применение тактического ядерного оружия на ранней стадии конфликта с крупной мировой державой, говорится в просочившихся в сеть файлах, включающих сценарии подготовки к вторжению Китая, сообщает FT.

https://www.ft.com/content/f18e6e1f-5c3d-4554-aee5...
Heksa• 28 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS

А как такое?

Якщо у вас є підписка, зкопіюйте будь ласка, текст.
автор Bransoletka • 28 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS

А как такое?

Це взагалі трохи дивно. Попахує дезінформацією

автор Bransoletka • 28 февраля 2024
Ответ дляHeksa

⏺росія готується до вторгнення Китаю та тренується застосовувати ядерну зброю

Російські військові відрепетирували застосування тактичної ядерної зброї на ранній стадії конфлікту з Китаєм, пише Financial Times.

У документах йдеться про поріг застосування тактичної ядерної зброї, який нижчий, ніж росія коли-небудь публічно визнавала.

Схованка складається з 29 секретних російських військових файлів, складених у період з 2008 по 2014 рік.

⏺В одній із вправ, що описують гіпотетичний напад Китаю, зазначається, що Росія, названа в рамках військової гри ’Північною Федерацією’, може відповісти тактичним ядерним ударом, щоб зупинити просування ’Півдня’ з другою хвилею сил вторгнення.
Heksa• 28 февраля 2024
Ответ дляBransoletka
FT - ніби не жовте змі.
Heksa• 28 февраля 2024
Ответ дляBransoletka

Дякую.

Придурки, блін.
LudaSHS• 28 февраля 2024
Ответ дляBransoletka
Это растащили все уже после Financial Times.
И институт изучения войны.
Читала, китай под землей тестировал чтото тоже, в японии были землетрясения
LudaSHS• 28 февраля 2024
Ответ дляHeksa

Нету
Читала у других. https://korrespondent.net/amp/4667002-rf-otrabotal...

Это сценарии раша писала раньше, но снова секреты слиты. Такие сейчас ’ секреты’
Heksa• 28 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Нету

Мій далекий знайомий працює в Кіберальянсі, то вони норм так їх хакають. Але чи це не навмисне вони лежали, де лежали.
LudaSHS• 28 февраля 2024
Ответ дляHeksa
Вполне вероятно
информация часто появляется там и во время, если кому- то она надо.
LudaSHS• 28 февраля 2024
Вот больше интересно встреча Зе с арабскими принцами, потому что последние есть посредники обменов, и возвращения деток. Несколько раз арабы выступали в такой роли. .
автор Bransoletka • 28 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
А китаєць чого до нас зібрався?
LudaSHS• 28 февраля 2024
Ответ дляBransoletka
А китаєць чого до нас зібрався?
Прошлый раз был по формуле мира, типа того
Их китайской

LudaSHS• 28 февраля 2024
Еще один
Ердоган заявив, що Анкара готова знову надати майданчик для переговорів між росією та Україною
Heksa• 28 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Вони у нас лише по дітям спеціалізуються? А Туреччина по військовим?
автор Bransoletka • 28 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Еще один
Мабуть Боневтік таки відкрив свої очі і зрозумів, що переговорам бути. Бо нам м´яко кажучи дупа. Фронт тріщить, відсутність допомоги та фінансування, качелі з Польщею....ми не витримаємо всього
LudaSHS• 28 февраля 2024
Ответ дляBransoletka
Я не знаю
В целом, всегда кулуарно чтото ктото гдето пытается. Насколько Зе видит реалии и правильно оценивает? У нас нет всей инфы, и выводы в этой среде делать сложно.
Belle Cherie• 28 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS

А как такое?

оце ’просочівшиєся файли’...самі закинули в інфопростір
Belle Cherie• 28 февраля 2024
Ответ дляBransoletka
А китаєць чого до нас зібрався?
просити допомоги для нападу на рашу